Samsung doktoru

Sponsorlu Bağlantılar

apollo_19

Üye
samsung innov8 aldim yurtdisindan ve turkce dil yok bu telefonu nasil turkce yapariz bi de adamlar catir catir n-gage oyunu oynuyo bu tel den nasil oynuyolar ne gerekiyo bilgi verirsen tsk saygilar

harry baros

harry baros

Üye
bende smsung j 700 var ama hiç tema yüklenmiyo nasıl yükleye bilirim ne olur yardım et:agla:(

--------------- Ekleme ---------------

ya j700 e nasıl tema yklücem bn:(

gatafara

Üye
ne biçim doktorsun cevap versene

ilo53

ilo53

Üye
e250 var bende ust tus ve yesıl tusun ustundekı tus bazen basmıyo ama sert basınca basıyo arasıra bıde ceptemsn yukledım parolam dogru ama parola ve sıfre yanlıs dıye bırsey gelıyo bı tek bende degıl arkadasımda j700 var ondada aynı sorun ıkımızınkıde aynı zamn bozul gırmıyo yardımcı olursan sevınırım

dostcan_28

Üye
iyi günler arkadaşlar samsung L700 cep telefonu aldım.Ama telefonda java uygulamaları açamıyorum.Elime *#9998*52824678255# diye bi kod geçti.Henüz uygulamadım ama yeni nesil samsung cep telefonlarında java uygulamaları bu kodu girdikten sonra açılıyormuş.Bu problemi çözümünü bilen bi arkadaş var mı? Eğer bu işlemleri yaparsam telefonum garanti kapsamı dışına çıkar mı?

09lugano

Üye
Samsun j 700 üm Bluetooth açılmıor yardım...

bonfilom

Üye
d 880 telefonumun sim kilidi şifresini unuttum ne yapa bilirim

--------------- Ekleme ---------------

nerdesin doktor

venus80

Üye
arkadasim yardimci olursan cok sevinirim benim samsung f480 telefonum var ve bir suru sorunum var tabi bunun tamami telefonun sucu degil ama neyse birinci sorunun sadece tek operatorde calisiyor sim kilidini kirmam lazim ve para vermek istemiyorum cunku yok ikincisi oyun yukleyemiyorum ucuncusude ne yaptiysam bilmiyorum tel hafizasindaki hic birsey gostermiyor soft format nasil atilir onu ogrenmek istiyorum hepsi bukadar simdilik eger yardimci olursan cok sevinirim simdiden sagol...

candemir316

candemir316

Üye
selam L-760 a oyun yükleme hakkında bi bilgin varsa paylaşırmısın? Tşk

isosstar

isosstar

Üye
selam arkadaşlar bende innov8 var gizli menüden ses ayarlarını kurcaladım tel bayağı sapıttı (tatlıesmer64 dediği gibi oldu) sonra buralardan resetleme kodu buldum reset attım ama yine de düzelmedi telefonun bütün ses sistemi alt üst oldu buna bir çare bulabilirmiyiz yardımcı olursanız çook sevinirim

varek

Üye
selam bende samsung l700 var ben bu telefondaki kilitli resim ve müziklerini nasıl silerim sys dosyaları silinebilirmi

antiq0r

Üye
Slm Bende samsung e250 war telefonun ekran sorunu wardı film attırdım yaptırdıktan sonra telefonu açtıgımda sınırlı servis hatası werdi ???

jack_russo

Üye
Merhaba EVRENCEEE.yeni aldığım bi samsung SGH L700 var ve bide sorunum var:) ilk aldığımda yoktu ama aldıktan 3 hafta sonra telefon kendi kendine restart atmaya başladı. bazen mp3 çalarda bazen kamerala çekim yaparken birden kendini baştan başlatıo.bilgisayardan dosya transferi sırasında virüs bulaşmış olabilir diye format atmama rağmen sorun devam edio. bana bi çözüm önerebilirsen sevinirim olmadı servise götürcem daha 3. haftadan
saygılar

Odysseus

Odysseus

Üye
Sorunu bir firmware güncellemesi ile giderebilirsiniz. Samsung resmi sitesinde cihazınıza uygun firmware'i bulun ve verilen bilgiler ve yönlendirmeleri uygulayarak cihaza yükleyin.

aztec83

Üye
merhabalar samsung i8510 innov8 sahibiyim msn programı arıyorum turbo ve cepte msn çalışmadı tavsiye edeceğiniz program war mı
ayrıca route 66 war makina da bildiiniz üzere filhakika ben garmin yükledim garmin yazısı çıkıo açılıcak gibi oluyo pat açmıyo
werebileceiniz link falan warsa sewinirim :))))

cagribeyza

Üye
Bende samsung L700 var menü dili ingilizce . Menü dilini Türkçeye nasıl çevirebilirim . Yardımlarınızı bekliyorum.

onur094

Üye
slm arkadaşım d520 ye nasıl oyun yükleniyo biliyomusun?

kado222

Üye
hocam oncelıkle s.a benım samsung e250 cep telefonum var , 1 gb sd hafıza kartı var arkadastan almıstım.hafıza kartını takıyorum takıldı diye uyarı geliyor ama hafıza kartına girmeye calıstıgımda ''izin verilmiyor'' hatasını alıyorum ve pc hafıza kartını görmüyor :S ne yapmam gerekiyor aydınlatırsan sevinirm iyi forumlar..

yusufca1987

Üye
Ayarlar ---->Hafıza Ayarları--->Varsayılan Hafıza----> Mesaj Yüklemeleri

Burdan Bellek Kartını Seçiyorum fakat olmuyor. Bir bilendnen acil yardım bekliyorum . Şimdeiden ayrımlarınız için teşekkür ederim...

mgm42

Üye
Ortak E 250 ye Tema Nasıl Atılıcak?

Üst Alt