Samsung doktoru

Sponsorlu Bağlantılar

turker1992

Üye
Slm benim samsung c300 telefonumun sanırım ekran filmi bozulmuş masmavi oluyo iki kere film deişti ve aynı sorun tekrar başladı :(:( kendim alıp takamazmıyım bu filmi her seferinde cebimi yakıyo

hayat guzel

Üye
selam arkadasim ben yeni f480 aldim ama bir turlu oyun yukleyemiyorum yardimci olursan cok sevinirim samsung pc studio 3 kurdum ama ordan oyun yukleyemiyorum lutfen yardimmmmm

6xxxxxx

Üye
arkadaşım ilk önce yardımların için teşekkür ederim...Benim sorum şu olacaktı;Elimde U600 var ve bu telefonun sanırım dokunmatik tuş hassasiyeti ayarlanabiliyormuş bunun nasıl yapıldığı konusunda yardımcı olursan çok sevinirim......şimdiden teşekkürler

amfibi34

Üye
slm arkadasım benim telim samsung i8510(innov8) bu telefon yurt dısından geldi ve burda dil atarken elektirik kesildi tel çöktü açılırken innov8 yazısı çıkıyo ve takılıyo açılmıyo nasıl açabiliriz bilgin varmı tesk.

hayat guzel

Üye
selam arkadasim ben yeni f480 aldim ama bir turlu oyun yukleyemiyorum yardimci olursan cok sevinirim samsung pc studio 3 kurdum ama ordan oyun yukleyemiyorum lutfen yardimmmmm benim hafiza kartim yok acaba bumu sorun oluyor

sosyolog87

Üye
samsung l700 e nerden nasıl msn ındırcem ben.bı turlu bulamıyorum

kullanıcı31

kullanıcı31

Üye
:hmmm Hiç birşey anlamadım nlayan var mı? Neyce yazmış bu arkadaş

zannediyorsam şöyle yazamaya çalışmış :D

Türkçe meal:

benim telefonum j900, bluetoth açık ve görünebilirlik açık. ama ne ben başka bir telefonu neden benim telefonumu bir başkası görebiliyor :D:D:D

Odysseus

Odysseus

Üye
zannediyorsam şöyle yazamaya çalışmış :D

Türkçe meal:

benim telefonum j900, bluetoth açık ve görünebilirlik açık. ama ne ben başka bir telefonu neden benim telefonumu bir başkası görebiliyor :D:D:D

:yuru:yuru:yuru

alaattin35

Üye
slm samsung sgh-340 telefonum var sim kilidi koydum şimdi unuttum başka kart kullanamıyom yardım cı olursanız sevinirim teşekkürler

grkn961

Üye
abı benım tel u800 ama ben bu telefona ne oyun nede program atabılıyorum ınternete bakıyorum u800 e oyun yok bana oyun bulabılırmısın????

Odysseus

Odysseus

Üye
U800 için oyun aramana gerek yok canım kardeşim. Oyun zaten modele göre aranmaz ilk kriter işletim sistemi ya da java desteği, ikinci kriter ekran çözünürlüğüür. Cihazın java desteklediğine göre ekran çözünürlüğünü bulup onun için oyun araman gerekir. Araştırdım senin cihazının ekran çözünürlüğü 240 x 320 Piksel. Şimdi aşağıdaki linke tıkla. Oradan 240 x 320 Piksel'lik oyunları indir.

Series 40 ve Java Uygulama - Oyun

Buradan da nasıl kuracağını öğrenebilirsin.

http://www.maxicep.com/s40-ve-java-...efonlara-java-oyun-yukleme-resimli-37988.html

onerr

Üye
ya l 700 de turkcell menu var onu nasıl silebilirimm

Doğan

Üye
E250 için önereceğiniz bi mesaj sesi varmı?

smoker

Üye
g810'a ekran koruyucu nereden atanıyor, bir türlü bulamadım?

keskin_1907

Üye
merhaba kardeşim ya bende d900i var sftppick programıyla bi kaç ten oyun yükledim ama bugun bi turlü yukleymıyorum yuklemeye baslayınca ya ers atıyor yada oyun silindi yazısı çık ıyor deli oldum yaf şimdiden tşekkür ederim

eaglesight

Üye
biçimlendirme sorunu atlattım ama bu seferde disk yazmaya karşı korumalı diyor bunu nasıl halledeceğim

123aa

Üye
arkadaşım ben samsung l770 telefon aldım oyun yüklemeyi öğrendim yükledim ve bi hata oldu bende anlamadım önce oynanıyordu şimdi ise tüm oyunları silindi kendi oyunları da dahil kendi oyunlarını getirebilsem diğerleri de gelecek ama kendi oyun java reset yani kendi oyunlarını nasıl getirebilirim lütfen yardımcı olun.. e250 java reset kodu olmuyor!!!

gatafara

Üye
ya doktor bey benim samsung u600 telefonumun sorunu şu telefonymu arayan kişiler 1 saniye bile geçmeden kendiliğinden telefona bağlanabilior ki ben cevap vermediğim halde lütfen yardım et

--------------- Ekleme ---------------

teşekkür ederim şimdiden

pala_kızıl

Üye
bende d600 var ve bunu yazılım atmak istiorum (yani baştan kurulum)nasıl yapabilirim yardımcı olsanız?

Üst Alt