Samsung d900i sim kart görmüyor

Konu, 'Samsung' kısmında mami_cavus tarafından paylaşıldı. Okunma: 2793 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung d900i sim kart görmüyor

Arkadaşlar abimin samsung d900i telefonu var ama sadace kendi sim kartını görüyor 4 tane daha farklı sim kartı denememe rağmen sadace kendi sim kartını görüyor ? Bu sorunu nasıl giderebilirim ?

Yazan: mami_cavus
  2. Hiç bilen yokmu arkadaşlar

3. kardeşim aynısı bana oldu o kart yanmış ;) ve masrafı 15 DOLAR İSTİYOR

Samsung d900i sim kart görmüyor konusuna benzer içerikler

1. Turkcell'den iPhone 4 aldım Sim kart Görmüyor :'(

Arkadaşlar Turkcell'den iPhone 4 aldım Sim kart Görmüyor :'( kendim kartımı kestim koydum itunes a bağladım görmüyor özel bişey mi yapmak lazım??? turkcell kontörlü hatlar için microsim de vermiyor delirecem:vur :@ bi de kartı takarken çip hangi...
  2. Telefonum Sim Kartını Görmüyor ?

Benim Vertice Vg3 üm Var Telefonum Kendi Kendine Format Çekti Ve Kimseyi Arayamıyorum Birini Arayınca Bağlanamıyor Diyor Şimdiden Teşekkürler
  3. Iphone 4 Sim kart rehber görmüyor

Bir arkadaşım iphone 4 ile bi sorun yaşamış. Sorunu aldıgı Iphone 4 te sim kart rehberine giremiyormuş . Acil yardım ederseniz sevinirim .
  4. telefon sim kartını görmüyor

markası nokia 2700 classic telefonu yere düşürdüm sim kartını görmemeye başladı başka sim kart taktım onuda görmedi bi daha yere atsam düzelir mi
  5. Samsung S4 Sim Kartimi Görmüyor Şebeke Gelmiyor

SAMSUNG S4 TELEFONU FABRİKA YARLARINA GERİ DÖNDÜRDÜM FAKAT ŞEBEKE GELMİYOR TELEFONA BAŞKA SİM KARTLARINIDA DENEDİM OLMADI.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 4:54:31