...samsung D900 ses yükseltme kodları...

Sponsorlu Bağlantılar

B@R!$

B@R!$

Üye
    Konu Sahibi
...samsung D900 ses yükseltme kodları...
D900 telefonlarda ses düşük çıkıyor diye dert etmeyin artık ses yükseltmek için gerekli ayarları uygulayın....

Dis hoparlorden cikan sesi arttirmak icin...

*#8999*8378# tuslayin cikan menuden donanim testine girin.Oradan ses ayarlarina girin. 9. secenekteki ıss normal'e girin. ve en alttaki rx vol secenegine girerek assagidaki degerleri yazin...

Not degerleri girmeden once telefondaki kayitli degerleri not edin.

Degerler.:

Düzey 1: 49
Düzey 2: 44
Düzey 3: 39
Düzey 4: 34
Düzey 5: 29
Düzey 6: 24
Düzey 7: 19
Düzey 8: 14
Düzey 9: 9
Düzey 10: 4

• Beğen
Tepkiler: hasanmmiran ve rock-can

perihan

Üye
abı supersın sen ya eyvallah kac gundur arıyodum

karizma-okan

Üye
bende yapıyodum sadece gelen aramaları yükseltiyodu sağol

macline

macline

Üye
tşkler....

wantedmen83

Üye
ya abi kus bakmayın çok afedersiniz ama benim d900 tel içine ettim:( ses yükselteyim derken diğer ayarlara girdim karıştırdım ortalığı ya abi bana bütün ayarlarının normalini bilen varsa bi zahmet yazsın tel görüşmelerimde karşıdan gelen ses çok az geliyor o ayarı bozmuşum deliriyorum abi ya acil yardım yoksa tel elimde kalacak:(:vur

zozozozo

Üye
yapamadık blder puffffffff

DALLASBEY

Üye
ya abi kus bakmayın çok afedersiniz ama benim d900 tel içine ettim:( ses yükselteyim derken diğer ayarlara girdim karıştırdım ortalığı ya abi bana bütün ayarlarının normalini bilen varsa bi zahmet yazsın tel görüşmelerimde karşıdan gelen ses çok az geliyor o ayarı bozmuşum deliriyorum abi ya acil yardım yoksa tel elimde kalacak:(:vur

sana bir önerim olacak eger dedigin gibi telefonunu bozduysan hemen ressetle bu işlem için
ANAMENÜDEYKEN samsung cep telefonlarına özel bir kod *2767*3855 kare yaparak telefonun resetlenir
(NOT: KODLARI GİRDİKTEN SONRA TELEFON KENDELEĞİNDEN KAPANIP AÇILACAKTIR )kolay gelsin

dangerman58

dangerman58

Üye
kardeş bu kodlar sesin kalitesini düşürmüyormu ben bi kere yaptım ses hışırtılı çıktı tele reset attım düzelsi bida da yapmaya hiç niyetim yok yapacak olan arkadaşlar da dikkat etsin:nono:

ondrx

ondrx

Üye
s.a arkdaşlar bu kod bazı samsunglarda işe yaramıyor kodu girince menü gelmiyor , ben mi yanlış girdim yoksa telde mi bir ibnelik vr?
lütfen yardım edin...

isakol

isakol

Üye
kardeşm bende d900 var bi kere arkadaşın e250 şifrelr aynı yaptık benim ses gitti gelmedi *2767*3855kare yazdım 5 dk içinde tlf. ses düzeldi sadece resimlerim silindi bu şifre virüsleri de temizlio

merwetel

Üye
ya bu ******** trabzonlu ne yazmış böyle

komur_bebek

Üye
Alıntı: wantedmen83 göndermiş. >

sana bir önerim olacak eger dedigin gibi telefonunu bozduysan hemen ressetle bu işlem için
ANAMENÜDEYKEN samsung cep telefonlarına özel bir kod *2767*3855 kare yaparak telefonun resetlenir
(NOT: KODLARI GİRDİKTEN SONRA TELEFON KENDELEĞİNDEN KAPANIP AÇILACAKTIR )kolay gelsin

Ya abicim sana çok teşekkür ederim :sukur::sukur: bende sırf annemn telefonunun sesini yüksseltiyim dedim ahize sesi kısıldı hiç çıkmıo annem beni tehdit etmeye başladı işte babana sölerimn alan bunu okudum hemen resetledim allahtan annem fazla anlamıyo bu işlerden hallettim ama façayı zor kurtardım içindeki resimlerden silinmiş bi o var ona sinirlendi o kadr... Tekrar tekrar saol ::::D:heyo::heyo:

fatihbilir

Üye
e250 kdr yükselmio

bedfordcu

Üye
gardaş saolsın emeğine sağlık harcadığın vaktine sağlık,amma ve lakin fakat filan işte :) bide diorum ki e250 kodları versen biliosan.ben bu kodları e250ye uyguladım da ses düzeldi eskiden ses ayarını 14deçıkaramıodum şu an 15 bile tık demio heralde senın verdığın kodlar bas yapmasınımı önlüo ne yapıo :)öyle bişeyler anladım ben burdan.neyse geçelim bunu da eğer biliosan şu e250 kodlarını rica edecktim birde e250de bu kodlar daha var yani düzeyler 10dan fazla :)))yine kod işe yaradı saol
:yuru:yuru:yuru

Bora

Bora

Üye
Ses yükseltme yapmanızı be tavsiye etmiyorum. Telefonun hoperlorunu patlatabilirsiniz.

_düzceli_81

_düzceli_81

Üye
arkadaş bak bende aynısını yapmıştım format at ama telefondaki resimleri müzikleri karta taşı ...

Bora

Bora

Üye
Eski haline gfetirmesi için normal format değil hard format atmalı :)

tehlikeli44

Üye
abi be bu yine aynı çıkıyo

sorxuwin

Üye
senin

speedforce

Üye
Ya benim menü ingilizce olarak gözüküo ama türkçe kllanıom ing. hali varmı ? xD