• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Samsung Corby S3650 ( Fiyatı / Çıkış Tarihi / Resimleri / Özellikleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Corby S3650 ( Fiyatı / Çıkış Tarihi / Resimleri / Özellikleri )

Samsung’un düşük gelirli insanlar için tasarladığı dokunmatik ekranlı cep telefonu Samsung Corby S3650 bugün tanıtıldı.

Samsung’un düşük gelirliler için tasarladığı yeni dokunmatik ekranlı cep telefonu Corby S3650 bugün tanıtıldı. Twitter, Facebook ve MySpace gibi sosyal ağlara kolay erişim sağlayan cihazda, TouchWiz ve Cartoon UI ara yüzleri kullanılmış.

Samsung Corby S3650'nin ön plana çıkan diğer özellikleriyse şöyle;

• 2 Megapiksel Kamera,
• RDS’li FM radyo,
• 2.8 inç, dokunmatik ekran,
• MicroSD kart slotu ( 8 Gigabayt’a kadar arttırılabilir. ).
• EDGE,
• Twitter, Facebook ve MySpace gibi sosyal ağlara kolay erişim,
• TouchWiz ve Cartoon UI isimli kullanıcı ara yüzü,

Eylül ayı içerisinde ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulacak olan Samsung Corby S3650’nin fiyatının 150 Euro civarında olması bekleniyor.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Samsung çok hızlı bir şekilde dokunmatik ekranlı telefonlar piyasasında yükseliyor.Bu yükselişide ne nokia nede iphone durdurabilcek gibi görünmüyor

darülmendep

darülmendep

Üye
Samsung'un bu modelleri gerçekten çok iyi. Star telefonuna hayran kalmıştım ve sadece 366 liraya star telefonu almıştım. Bunu da alırım

baba3232

baba3232

Üye
Amanda ne ucuzmuş benim için söylemiyorum dar gelirli bir aile nasıl bu kadar para verip alabilir alaymı ediyolar bunlar?

mehmet 1905

Üye
Şu telefonlara neden wifi koymazlar anlamam.

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
bence fiyatı iyi

M3L!H

M3L!H

Üye
Ama bu dar gelirli aileler için değil bence daha çok gençlere hitap ediyor...

kemmmal

Üye
bence güzel ben beğendim almayı düşünüyorum hem kapak çeşitleri fln baya hoşmuş...

h4sr5t

Üye
çok dadLu bu telefon yha kesin alcam xD

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çok güzel ama dokunmatik benim hoşuma gitmiyor ya..Güzel makine ama..

Teşekkürler

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;1722575' Alıntı:
Çok güzel ama dokunmatik benim hoşuma gitmiyor ya..Güzel makine ama..

Teşekkürler
Herkes dokunmatik ister ama bilmiyorum:)

300ispartali

Üye
peki program falan açıomu bu telefon?

zmart

Üye
bunlar 3glimi ben pek anlamıyorumda bu teknik laflardan

travego555

Üye
bencede wireless i olsa müthiş bide 3G olsa çok iyi dış görünüşüde çok hoş + renk renk bence çok harika elimde 6300 war onu satar alırım ama çok hoş harbi çok iyi sadece beni üzen wireless i olmaması xSxS

300ispartali

Üye
Programdan kastınız nedir ? Telefon DOC, XLS, PPS, PDF, HTML, JPG, GIF uzantılı dosyaları açabiliyor.

demek istediğim işletim sisitemi varmı ? bide anti virüs programı mp3 player programlrı varmı ?

sheqergrıl

Üye
yha bn bu tlfn ve star samsung arasnda kaldm acaba hngısı daha ıyıdır arkadaslar smdıden tskrler

cinoktahan

Üye
çok güzel bu telefon alcam yaz tatilinde​

gogom5858

Üye
artık telefonların düşük gelırlı yuksek gelırlı dıye modelımı var....senın yuzunden almayacam dengesizzzzzzzzz

jyan3333

jyan3333

Üye
terbiyesizler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt