Samsung Corby 2 Güncelleme Riski

Konu, 'Samsung' kısmında Tmz13 tarafından paylaşıldı. Okunma: 918 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung Corby 2 Güncelleme Riski

Merhaba.Ben Samsung Corby 2 (Samsung S3850) Telefonunu Geçen Sene Aldım.Araştırmalarıma Göre Corby 2'ye yeni Güncelleme Gelmiş.Bende İnternete girerken Normal Telefondaki Gibi abc-def Gibi Harfler Çıkıyor.Ama Güncelleme Yapınca Q Klavye oluyor.Babama söyledim.Telefoncuya Sormuş.Telefonunca Yaparız fakat Telefonun Kapan Riski Var Demiş.sizce Telefonun Kapanma Riskimi Yüksek yoksa Güncellenme mi Daha Yüksek ?

Hiç Bilgisi Olan Yok mu ??

Yazan: Tmz13

Samsung Corby 2 Güncelleme Riski konusuna benzer içerikler

1. Samsung corby 2 yardım ( 10 Mayıs 2011 | Samsung )

Arkadaşlar bende samsung corby 2 var ama ben bu telefonu çözemedim gitti bu java işletim sistemimi kullanıyor yoksa bada os mu? corby 1 den çok farklı bunun işletim sistemi ve içinde adam gibi bir tema ya da widget yok.. nereden widget,tema...
  2. samsung corby 2 ( 19 Şubat 2012 | Cep Telefonları Genel )

corby 2 nin işletim sistemini bilen var mı?
  3. Samsung Corby 2 ( 20 Nisan 2012 | Samsung )

Telefona Oyun İndiricemde Bir Sitede Özelliklerine Baktım 400x240 yazıyordu sanırım ekran boyutları. Bu Boyutta oyunlarmı bulucam.
  4. Samsung Corby 2 İçin.. ( 4 Ağustos 2012 | Samsung )

Corby 2 İçin Oyun Arıyorum Bakmadığım Yer Kalmadı Biri Şu Telefon İçin İndirebileceğim Oyunların Biliyorsa Sitesini Versin Ya Neredeyse 1 Yıl Olucak Telefonu Alalı Doğru Dürüst Oyun Bulamadım Telefon İçin.
  5. samsung corby 2 ( 17 Eylül 2012 | Samsung )

Sesi Çok Az Yardımcı Olurmuusnuz?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 5:40:05