Samsung Champ 3303,3303k,3303i Firmware Yükleme Resimli anlatım.

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetay74

ahmetay74

Üye
Güncel :) yazılımı editleyeyip telefona attım telefon öldü :( açılırken ki GT-C3303K yazısı geliyor devamı gelmiyor :D bende linkten yeniden indirip atıcam

Kojiro-Hyuga

Kojiro-Hyuga

Üye
teşekkürler :)

fafa1236

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.İyi forumlar.

tronn

Üye
defalarca denememe rağmen bi türlü yüklemeye girmiyo telefon direk açılıp şarj oluyo :S
acaba nerde hata yapyorum bi de o 52xdfu yu nasıl gördürcez pc ye?

rapsy_09

Üye
Herşeyi resimdeki gibi yaptım 10-15 dk arasında dediğiniz gibi mavi doldu ve durdu 5 dk daha bekledim sıkıntı yaşamıyayim diye baktım 5 dk önceki gibi bitti diyip cıkardım telefonu şuanda telefon açılmıyor.Usb takıyorum tepki vermiyor.Tekrar yüklüeyim diye denedm bilgisayara takınca hiçbir tepki vermiyor bilgisayarda :S Sorun nerede yardımcı olabilirmisiniz?

ahmetay74

ahmetay74

Üye
Herşeyi resimdeki gibi yaptım 10-15 dk arasında dediğiniz gibi mavi doldu ve durdu 5 dk daha bekledim sıkıntı yaşamıyayim diye baktım 5 dk önceki gibi bitti diyip cıkardım telefonu şuanda telefon açılmıyor.Usb takıyorum tepki vermiyor.Tekrar yüklüeyim diye denedm bilgisayara takınca hiçbir tepki vermiyor bilgisayarda :S Sorun nerede yardımcı olabilirmisiniz?

yazılımı yeniden atmayı dene. yükleme bitince telefonun şarj olmaya başlar. program da donup kalır yada kendini kapatır.
inşallah benimki gibi imei numaran silinmemiştir :( silindiyse:garantiye gönder çekmiyor diye imei silindi deme

mazlum4747

Üye
Lütfen yardim usbyi taktiğimda şarj yiyor telefon dediğiniz st ericson yada aygit bulunamadi demiyor

yns00

Üye
Flash loader 7.4.4_SSG_v0.5.exe açarken parola istiyor yardımm,

ölgen

ölgen

Üye
tşklr kardeş bu 3300da da oluyormu???

mkyb

mkyb

Üye
Telefonum C3300K.Bu yazılımı çalıştırır mı benim telefon ? Birde dosyaları Mediafire sitesine yüklesen daha uzun ömürlü olur. ;)

behsat50

behsat50

Üye
telefon turkce olurmu

ahmetay74

ahmetay74

Üye
güncel+

tuningboy

Üye
lan bişeyi bilmiş gibi anlatmıssın da resimlerin 3. sü açılmıyo ayrıca koyduğun linkte flash pc driver die bişey yok vee ayrıca flash loaderde pout klasörü yok o kadar uğrastım dosyalar eksik oldugundan verdiğin liklerde çıkmadıgından 3. resimde açılmadıgından bi yapamadım bi işi yapıyosanız adam gibi tam yapın birader en uyuz oldugum sey bu ya ayıptır yaa !!! :vur

megasus

Üye
link ölmüşşşşşşşşş

kajmer2828

Üye
Ch@t 527 dede Çalşırımı

ihsantolun

ihsantolun

Üye
linkleri tazeleyin...

Cemre Orhan

Üye
slm dosya indirilemiyor setup yok silmişsin

bedirhantatar

bedirhantatar

Üye
biri ban yardi etsin programlari indiremiyoru nerden indire bilirim

blokeboy

Üye
Selamun Aleyküm. Linkler kırık. Bana da Samsung C3303i modelinin en son Türkçe (en son olmasa bile Türkçe) firmware'si gerekiyor. Arşivinde bulunan bir arkadaşım varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Üst Alt