• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Samsung C5130 ( Fiyatı / Çıkış Tarihi / Özellikleri / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Samsung C5130 ( Fiyatı / Çıkış Tarihi / Özellikleri / Resimleri )

3G teknolojisine sahip telefonlarıyla tanınan Samsung, yine 3G teknolojisine sahip olan C5130 isimli cep telefonunu bugün tanıttı.

3G teknolojisine sahip cep telefonu üreten firmalar arasında, en yüksek pazar payına sahip olan Samsung 3G teknolojisine sahip yeni bir cep telefonunu daha tanıttı. Dörtband GSM ve UMTS şebekeleriyle uyumlu çalışabilen C5130'da 2 inç 176x220 piksel 262.144 renk ekran, FM radyo, 1.3 megapiksel çözünürlüğünde kamera, MicroSD kart desteği gibi özellikler bulunuyor.

Cihazın önümüzdeki ay içerisinde 175 Dolar’dan satışa sunulacağı düşünülüyor.

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
önden resmi olsaydi cok guzel olcaktı saol haber için

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Sadece 3G için gereken temel donanımlara sahip... 3G'ye geçmek ve ucuza mal etmek isteyenlerin tercihi olabilecek
bir ürün olarak görünüyor...

mikail038

Üye
Ürünün ön taraftan da gördüm ben.Ne de olsa Samsung'ta çalışıyorum...
Süpper kibar ve şık...
:oke:

candost051

candost051

Üye
cok basit bir telefon menusu cok iyi degil

--------------- Ekleme ---------------

Ben aldim kullaniyorum hic memmun kalmadim kamerasi cok zayif vega kamera gibi ekranda sag tarafta turkcelim menusu var rehber menusu olmasi gerekliydi surekli elin gidiyor kontur gidiyor

trakya2111

Üye
3g için her türlü donanım samsung u800 de kamera felan süper, kamera flaş sayesinde daha iyi çekiyor:oke:

batuhan57

Üye
ben bu telefonu 207.000 tl'ye aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt