Samsung c3053 YARDIM EDİN AĞALAR

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında ogul123 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2969 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung c3053 YARDIM EDİN AĞALAR

yakın zamanda samsung c3053 aldım.telefona bluetoothdan oyun atıyorum.oyun normalde jar biçiminde ama samsung icin jad biciminde olması lazımmıs o yüzden jad makerla jad a çeviriyorum.gönderiyorum telefone 100 kb lık oyunları alıyorum telefonu elime pinball yüklesnsinmi diyor evet diyorum io istinası java hatasını alıyorum lütfen yardım edin forumda benzer konular war ama pek yardımcı olamadılar,

--------------- Ekleme ---------------

yokmu bilen???ne olursunuz yardım ya

Yazan: ogul123
  2. AA evet aynısı bendede oldum Lütfen yardımcı olun :D

3. jetjardan jad olanlarını indirin..

4. Ben dün Samsung e250 tam 183 tane oyun konu adı olan oyunları indirdim.Dİğer dosylar a koydum onları sora oyunarım klısmında 3 tene filan klasör ekledim yoksa takılıo telefon soa hepsini yükledim ve eşit bi şekilde klasörlere dağıttım.En azından 50 tane oyun çalışıyor fakat telefonun oyun kapasatises 40(klasör açsanda değişmiyor ama klasörü niçin açıyoruz tek klasöre 40 tane oyun grerse telefondan oyunlar kısmına giremiyorsunuz) İşallah yardımım dokunmuştur.Çok güzel oyunlar var orda :D

5. yav kardeş telefondaki srunlar baydı bunu satcam yenisini alcam ama nokia alcam

6. bu oyunlar c3053 tede çalısırmı ?

7. samsung c3053 oyunlarım klasörüne en fazla 40 tane oyun alıyo lendiği zamanda o klasöere girdiğin zaman tel. takılıp reset atıyo

8. uygulamalar bölümüne bir klasör daha at ve oyunların bazılarını oraya al donma kalmıo..

9. oyun paketlkeri war ordan indirin bendede oluyodu bazı oyunlarda yapıyor sadece yani bende oluyo

Samsung c3053 YARDIM EDİN AĞALAR konusuna benzer içerikler

1. Samsung c3053 Unlock Cod yardım lütfen!!! ( 18 Aralık 2009 | Samsung )

Tetris-midnight pool-ve 2 tane daha oyun vardı ahatırlamıyorm... bu oyunlar için unlock cod istiyor varsa verebilirmisnz??:vur:megafon:
  2. Samsung C3053 için Acil Yardım..! ( 29 Haziran 2010 | Samsung )

Merhaba, Samsung C3053 Telefonuna Msn Programı yükleyebiliyor muyuz? Bilgisi olan arkadaş lütfen cvp verirse çok sevinirim.. Bazı programlar indiriyorum hafıza kartına atıyorum fakat nasıl yüklenilir neler yapılır bilmiyorum... Lütfen yardım...
  3. Samsung C3053 Java Yardım Lütfen!! ( 27 Ağustos 2010 | Samsung )

Bu siteden telefonuma yüklemek için oyun indirdim. Telefonuma gönderdim. Ancak çalıştıramıyorum. Java Hatası IQ istisnası yazıyor. Oyunların boyutu da 1 KB. Ayrıca JAD dosyası olarak geçiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum :( Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Samsung c3053 Sorunu Yardım ( 8 Aralık 2010 | Samsung )

Herkese İyi Akşamlar Benim Sorunum şu hafıza kartımda sorun var Telefonumun Markası Samsung c3053 Telefonum Normal çalışıyordu okulda hatta müzik felanda dinliyordum Sonra teli kapattım eve geldim Telefonu açtım telefon da ne mğzik açılıo ne...
  5. samsung c3053 telefon kilidi yardım ( 25 Kasım 2012 | Samsung )

başlıkta belirttiğim telefonumu 8 ay önce kullanıyordum şarj aleti bozuldu kilit kodunu kaldırmadan bozuldu bi daha şarj etmedim kapalı bir şekilde duruyordu bu telefonu bir arkadaşa vermem gerekiyor şarj aletini aldım şarjı ama açılırken...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 0:46:44