Samsung, bada 3.0 için kolları sıvadı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Samsung, bada 3.0 için kolları sıvadı

Son dönemlerde Google'ın mobil işletim sistemi Android'i kullanan akıllı telefonlara ağırlık veren Samsung, aynı zamanda kendi mobil platformu olan Bada'yı göz ardı etmemeye gayret gösteriyor. Kısa süre önce firma yetkilileri tarafından, 2011 yılının dördüncü çeyreğinde, Wave serisi tüm modellerin Bada 2.0 güncellemesi alacağı açıklanmıştı. Lakin akıllı telefonlar arasındaki donanımsal farklılıklardan ötürü bazı modellerin Bada 2.0'ın sunduğu tüm özelliklerden faydalanamayacağının altı çizilmişti.

Şimdi de görünüşe göre Samsung, Bada 3.0 için kolları sıvamış durumda. Bada projesinin başındaki isimlerden Justin Hong, Twitter hesabı aracılığıyla Bada 3.0'ı dizayn etmeye başladıklarını dile getirmiş. Elbette Bada 3.0 ne gibi getirilerinin olacağına dair herhangi bir ipucu verilmiyor. Samsung cephesinde gelişmeler yaşandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

KAYNAK :donanimhaber

Hakanmtn54

Hakanmtn54

Üye
bu iyi haber destegi kesmiyorlar nokia gibi

doctorrr

doctorrr

Üye
bilgi için :tşk: ayrıca radikal değişikliklere gidecekmi çok merak ediyorum :hmmm

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
uygulama olmadıktan sonra hiçbir şey ifade etmiyor. 1 aya yakın Bada 2'li Wawe II kullandım. Uygulama hariç herşeyimi karşıladı

• Beğen
Tepkiler: Türe
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
olsun yinede destek vermeleri her acıdan iyi son zamanlardaki uygulama ve oyun konusunda beni şaşırtmaya devam ediyor cok kaliteli ve iyi işler yapmaya başladı bada 2 ile birlikte

Türe

Türe

Üye
uygulama olmadıktan sonra hiçbir şey ifade etmiyor. 1 aya yakın Bada 2'li Wawe II kullandım. Uygulama hariç herşeyimi karşıladı

Aynen şekerim net performansı filan iyi ama uygulama yok bea :zzz:

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
SilentOne

SilentOne

Üye
bada=symbian ugulama açısından

asi_gen07

asi_gen07

Üye
bada 5 para etmez.nokia dan şaştım pişmanım.wave 2 yi elden çıkarır çıkarmaz 701 alacamkim nedersedesin flash desteğide tarihe karıştı html5 hepsinde var aşağı yukarı.

niecke

Üye
Daha 2.0 tam oturmuş değil, 3.0 daha büyük hayal kırıklığı olabilir.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Bada çok soğuk bir sistem.. Kullanımını da beğenmiyorum marketinide.. 3.0 belki bu düşüncemi değiştirir..Yinede Android varken Bada çok gereksiz..

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tabikide android varken cok hafif bir işletim sistemi görünüyor ama yinede gelişime acık olması ileride zengin içerige sahip olması demek bana göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt