samsung b-7320 bilgisayara tanıtma sorunu.

Konu, 'Samsung' kısmında bobmarley__112 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3525 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung b-7320 bilgisayara tanıtma sorunu.

arkadaşlar bende öyle bir dert var öyle bir dert..bu telefonu 2.el aldım b-7320 yi.
    şöyle sornlarım var lütfen bir yardımcı olun..eğer telde ciddi bir problem varsa teli geri vericem..

önceliklediz üstü bilgisayarımda win 7 ultimate,activesycn.new pc studio,şusu busu hepsi yüklü.

sorunum :
    --bilgisayara bağladığım zaman telefonu ( USb) kayıtlı olmayan bir model bağlandı.iletişim sürdürülemiyor.diyor..bunu neden söylüyor anlamıyorum..telefon usb ile bağlı iken telefonu açıp kapatıyorum bu zamanda usb tanınmıyor unklow device hatası alıyorum.bu yüzden bilgisayar teli tanımadığı için teli modem olarak kullanıp nete bağlanamıyorum.. telefonun bağlantılar kısmında Activesycn işaretli..yığın depoda sadece hafıza karını görüyor.BUNUN İÇİN NE YAPMAM LAZIM LÜTFEN BİR YARDIM.TELEFONDA BAKŞA BİR YERİMİ İŞARETLEMEM LAZIM?
    --diğer sorun tel bana geldiğinde route 66 yüklü gelmedi..kendim bir kaç yerden indirdim o zamanda başka bir hata verdi..odad olmadı sonuçta..cd falan var ama ne ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
    telefona hard reset attım belki olur diye yine olmadı..o kadar parayı boşa mı verdik acaba..

bilen arkadşalar bir yardım etse..
    şimdiden teşekkürlr..

Yazan: bobmarley__112

samsung b-7320 bilgisayara tanıtma sorunu. konusuna benzer içerikler

1. İnnov8 - 8510i bilgisayar tanıtma ( 11 Haziran 2010 | Samsung )

Merhabalar. Hocam sizden bir ricam olacak. Ben yeni innov8 aldım. Orjinal Usb ile pc'ye bağlanamıyorum. PC Studio programını indirdim, fakat yine görmedi. Flash bellek gibi görme şansım varmı, Usb taktığımda. Yada belki telefonumda ayarlarını...
  2. Samsung b-3410 dokunmatik ekran sorunu ( 8 Ekim 2010 | Cep Telefonları Genel )

S.a arkadaşlar dokunmatik bozuldu arkadaşlar telefonu açıyorum pin bile yazamıyorum yardım edin
  3. Samsung Omnia pro Gt B 7320 cevaplarınızı yardımlarınızı bekliyorum!. ( 9 Kasım 2010 | Samsung )

Merhaba arkadaşlar.Benim turkcellden alınmıs bir b7320 var.Birkaç sorum ve istegim olucak sizlerden. 1-Wifi kullanırken (cafelerde ve otobüslerde kullandım) wireless baglantısında sürekli kopmalar meydana geliyor bu sorun telefondan mıdır ?...
  4. Samsung B-3210 PC bağlantısı Sorunu ( 27 Şubat 2011 | Samsung )

Samsung B-3210 telefonumu bilgisayara bağladığımda telefon ekranında sürekli USB kablosu takıldı çıkarıldı takıldı çıkarıldı... Kabloda sorun olduğunu sanmıyorum Nokia6220c telefonumda da aynı kabloyu kullanıyorum sorun yok. Telefonun miniUSB...
  5. samsung b 5722 internet sorunu ( 27 Mart 2011 | Samsung )

Samsung b 5722 internete girmiyor wap yazıp 2222 ye gönderdim cevap gelmedi..Bilen varsa paylaşabilir mi?saygılar..
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 21:21:57