samsung apps ve Facebook açılmıyor :S

Konu, 'bada OS Genel & Destek' kısmında srcpuyol tarafından paylaşıldı. Okunma: 4330 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung apps ve Facebook açılmıyor :S

önce appss guncelleme ıstedi guncelledıkten sonra bı hata verdı başlatılamıyor diye.s telı kapatıp açtığımda ise facebook ve s. apps uygulamasının sadece menude ısmı var ıkonları yok çözümü bilen varmı delircem.s.s.s

Yazan: srcpuyol
  2. wayy anasını arkadaş 50 gosterım 0 çözüm

3. bendede aynısı oldu her yolu denedim olmadı müşteri hizmetlerini aradım servise göndermemi istediler sistemi tekrar kuracaklarmış

4. sorunuzun çözümü bu arkadaşlar
    sorunuz yazıldıgı zaman muhtemelen burada yokumdur yoksa her halikarda cvplanırdı

#5239870*# tuşlayın ve cıkan menüde Pre-configuration secin ardından şifre isteyecek orayada *#27236*# yazın ve tur secin ardından telefon bir defa acılıp kapanacak ve herşey normal olcak

çözüm bu

samsung apps ve Facebook açılmıyor :S konusuna benzer içerikler

1. samsung wave 525 Samsung apps ve facebook uygulaması silindi ( 1 Eylül 2011 | bada OS Genel & Destek )

evet arkadaşlar yukarıda bellirttiğim gibi samsung apps ve facebook uygulaması silindi. Geri getirmek için hard format attım ama sorun düzelmedi. Çözüm önerilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum
  2. Wave 525 samsung Apps ve Facebook sorunu ACİL YARDIM EDİN ( 22 Mart 2012 | bada OS Genel & Destek )

arkadaşlar dedğim gib telefonda apps veya facebook tıklayınca telefon tepki vermiyor açmıyodu yani tıkla tıklayabildiğin kadar boş ekrana tılar gibi hiç bir şey olduğu yok bende HardFormat attım belki düzelir ama şimdide iconlar kayboldu sadece...
  3. 2.0 samsung apps açılmıyor ( 29 Mayıs 2012 | bada OS Genel & Destek )

arkadaşlar bada 2.0 yükledim fakat samsung apps açarken apss başlatılıyor başlatma sırasında ekrana dokunmayın yazıyo ama hiç başlamıyo düzeltmenin bi yolunu bilen varsa yardım edebilirmi acaba
  4. Samsung Apps açılmıyor ( 5 Temmuz 2012 | bada OS Genel & Destek )

Wave 1'e Kies'teki Bada 2'yi flaşladım, sorunsuz kullanıyordum ama geçen gün Samsung Apps'a gireyim dedim, güncellemeye zorladı, baktım yavaş ilerliyor ve ekrana dokunma diyor, ekranı kapattım, koydum telefonu kenara uyudum. Apps'a şimdi girmeye...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 12:22:44