Samsung Apps açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

azK

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Apps açılmıyor
Wave 1'e Kies'teki Bada 2'yi flaşladım, sorunsuz kullanıyordum ama geçen gün Samsung Apps'a gireyim dedim, güncellemeye zorladı, baktım yavaş ilerliyor ve ekrana dokunma diyor, ekranı kapattım, koydum telefonu kenara uyudum. Apps'a şimdi girmeye çalışınca ilk ekran açılıyor ve birkaç saniye sonra kapanıyor. Bu sorunu tekrar flaşlama yapmadan çözebilir miyiz? Bir sürü oyun ve program var, tekrar yüklemek can sıkacak. Ya da sadece flaşın bir kısmı yapılsa ne olur? Apps'ı geri döndürüp programlara dokunmamak mümkün mü?

orhanil

Üye
ayni problem bende de var ne yapacagiz cozum varmi

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
yükleme yaparken sıkıntı oluşmuş telefonunuzu orjinal roma 1.2. e döndürün konu anlatımı mevcut üst konularda daha sonra kies üzerinden bada 2 yi yükleyin sorun düzelir

azK

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda eksik olan, sorunlu herhangi birşey yok. Flaşlama gayet başarılı ve epey birşey yüklü. Tekrar flaşlama yapmadan düzeltmek derdim. Zaten çalışıyordu Samsung Apps, sanırım güncellemesi bir şekilde yarıda kaldı ben ekranı kapatıp telefonu kenara koyduğumda. Tekrar 1.2'ye döndürmek yerine 2'yi tekrar flaşlarım. Ayrıca 1.2'ye geri dönüp 2'yi yüklemek istemiyorum. En son yaptığımda kamera çalışmamaya başlamıştı ve Samsung'a gidip 40 liraya orijinal 1.2 yükletmek zorunda kalmıştım. Tabii o sıralar Bada 2'nin RC sürümü vardı ortalıkta.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
dostum anlıyorum seni ama 1.2 ye dönmek için 40 tl vermene gerek yoktu ayrıca konu anlatımı var ve kies üzerinden bada 2 yi yüklemen sorunlarını düzeltecektir

azK

Üye
    Konu Sahibi
Ne yazık ki vermeme gerek vardı Skaptan. Kamera anca düzeldi. Neyse Samsung Apps'ı kazanamayacağım da ortaya çıktı. Tekrar flaş atmamı öneriyorsun, atarsam Asphalt 6 dahil pekçok uygulamayı yeniden yüklemem gerekiyor. Ancak Asphalt 6 göründüğü kadarıyla yeni güncellemesiyle çalışmaz olmuş:) Kısacası ya Samsung Apps ya da Asphalt 6 galiba :) Bir Samsung Apps çalışmıyor, idare edeceğiz artık;)

- - - Eklendi - - -

Artık Samsung Apps'a Kies üzerinden bağlanıyoruz:) Şimdilik idare eder. Şu Galaxy Note 2 hayalimizdeki gibi gelse de yeni ufuklara yol açsak:)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Eee orasi öyle ama yeni bir spoof yöntemi yayinladim oradan cok basit bir şekilde de yüklemeleri yapabilirsin

azK

Üye
    Konu Sahibi
Skaptan şu telefona senin harcadığın emeğin yarısını Samsung harcasaydı belki de Android hikaye olmuştu:)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Skaptan şu telefona senin harcadığın emeğin yarısını Samsung harcasaydı belki de Android hikaye olmuştu:)

dünya cıkarlar üzerinde kuruludur :D samungda bunu en iyi yapanlardan biri

Üst Alt