Samsung android cihazınızda birkaç kod tuşlayarak cihazın ses çıkış gücünü yükseltin

Konu, 'Android Müzik & Ses Uygulamaları' kısmında xinsurer tarafından paylaşıldı. Okunma: 210367 | Cevaplanma: 131

1. Samsung android cihazınızda birkaç kod tuşlayarak cihazın ses çıkış gücünü yükseltin

S.a Arkadaşlar benm telefonum Samsung X cover bu kodu deneyim audio ya girdiimde no support menu diyor anlamadım yardm edeebilecek olan war ise sevinirm

Yazan: imrak1
  2. teşkür

3. Galaxy s4 ün sesini nasıl yükselticez fikri olan ?

4. Ben yapamadim sorun bendemi?

5. bu sadece gio için geçerli sanırım zira s4 için olumsuz gerçi ben adam kernel de yükselte biliyorum ama bir deneyeyim dedim olmadı :)

6. s3 minide sadece 3 secenek cıkıyor audio yok neyazıkki

7. s4 te olmuyor

8. telefonum s3 mini kodu çevirdiğimde sadece 3 tane seçenek cıkıyor :(

9. 3 seçenek çıkan telefonlar için de anlatır mısınız ? Galaxy s advance (I9070) kullanıyorum 3 seçenek çıkıyor. Samsung başka kulaklıkları iyi desteklemiyo az ses veriyo sesini yükseltmem lazım

10. deneyeyim teşekkürler

11. Sony Xperia T de işe yaramadı

12. samsung android telefonlar diye açılmış konu başlığı.düzeltirseniz sevinirim.

Samsung android cihazınızda birkaç kod tuşlayarak cihazın ses çıkış gücünü yükseltin konusuna benzer içerikler

1. Samsung Galaxy Nexus Zil Sesleri, Bildirimleri ve Alarmları Android Cihazlar İçin ( 23 Ekim 2011 | Orjinal Zil ve Mesaj Sesleri )

Aşağıda verdiğimiz .zip dosyasını, zip’den masaüstünüze çıkarın. Dosyanın adı “audio” olacaktır. “Audio” dosyasını SD Kartınızda bulunanan “media” klasörünün (system > media > audio) içine...
  2. Android cihazınızın sesini yükseltin | Volume+ Sound Boost v1.9.0.0 beta ( 9 Mart 2012 | Android Müzik & Ses Uygulamaları )

android ses yükseltme , ekolayzer programı Android cihazınızın sesini yükseltebiliceğiniz ve ekolayzer ayarlarını yapılandırabileceğiniz bir uygulama.
  3. cihazı ses tuşuyla uyandırma ( 2 Aralık 2012 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

power tuşuyla ekranı açmadan ses tuşlarıyla bu işlemi yapabileceğim bir apk varmı arkadaşlar
  4. SAMSUNG (android) CİHAZINIZDAN PARA KAZANMAK İSTEYENLER BURAYA ! ( 7 Ocak 2013 | Samsung )

Günlük 5$ winat9 gibi video izle oyun indir para kazan. ama bunda referans koduda var kod girince üyelere göre para veriyor. REFERANS KODU: TAPME2792 üye olurken bu referans kodunu girerseniz 250 oro verecektir. Market linki :...
  5. samsung cihazlardaki ses kartlari?? ( 20 Mart 2013 | Android Genel )

benim teli aldigimdan beri dikkatimi cekiyordu fakat arastirmamistim bugun arastirdigimda kesin bi sonuca varamadim simdi kendi orjinal aksesuarlarini takincami tam performansmi aliyoruz yoksa bi mod ile bunu asabiliyormuyuz orjinal beats...
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 10:24:43