Samsung android cihazınızda birkaç kod tuşlayarak cihazın ses çıkış gücünü yükseltin

Sponsorlu Bağlantılar

baho2005

baho2005

Üye
Merhaba arkadaşlar, yapılması gerekenleri aşağıya sırayla yazıyorum;

Önce arama yapar gibi *#197328640# tuşluyoruz ve çıkan servis menüsünden sırasıyla
(5) AUDIO
(2) HEADSET
(5) DIAMOND SOLUTION
(3) “Voice booster mode” tıklıyoruz
Buradaki Mode “on” konumunda olmalı
Harmonic level “mid” ya da“max” olabilir ama “min” olmamalı
vb gain değerini “14” ya da “16” olarak değiştirebilirsiniz (sayısal değerleri girmek için seçenekler tuşunu kullanabilirsiniz, çıkan seçeneklerden " input"a tıklayıp istediğiniz değeri sanal klavye ile girebilirsiniz)

Bunları Handset ve Speaker için de yapabilirsiniz..
Bir de şimdi dinleyin bakalım telefonun sesini :)

Not: Samsung cihazınızı kies aracılığı ile güncel veriyona güncellediyseniz bu menüdeki "audio" menüsü açılmayabilir, fabrika çıkışı güncellenmemiş 2.2 froyolarda bu menü aktif konumdadır.
Galaxsy S3 Denedim oluyor fakat Audıo ya gıremıyorum her menuye giriyor 5 Audıo ya girmiyor sorun nedir :)

nmm1716

Üye
arkadaşlar ics 4 rom sürümlerinde bu kod çalışmamakta boşuna ugraşmayın. bildigim kadarıyla GB 2 .3 sürümlerinde çalışmakta. Bu arada emege saygı.

mahlas10

Üye
yok valla 5 e tıklıyorm bişi olmuo

muslumdmr

Üye
Bende samsung galaxy ace var
kodu giriyorum ekran açılıyor ama
açılan ekranda yazdıklarınızın hiçbiri yok
yardımcı olabilirmisiniz telefonumun
seri çok az

esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler

4hmet_e

Üye
Galaxy young da sound seçeneği yok arkadaş.

naykowonder

Üye
ben anlayamadim nasil olacak yeni kullaniyorum

ssserseriii

Üye
arkadasım ben bu olayı anlayamadım cıklarmısınız

KarakayA67

nexusa yazdm bıse cıkmadı :)

• Beğen
Tepkiler: ata11111
helppo

helppo

Üye
galaxy acede audio yok neden kodu doğru girdim

hdgoukanince

Üye
Samsung Galaxy Wonder kullanıyorum ve yukarıdaki tuşlama işlemini yaparken en son # ye basınca numaraların hepsi kayboluyor yardımcı olabilirmisiniz ?

GhostRiderX

GhostRiderX

Üye
telefon galaxy s advance bende sadece 3 seçenek çıkıyor.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar konu tarihi eski zaten yeni modellerde olmuyor veya 3 seçenek çıkıyor

alprnx

alprnx

Üye
samsung galaxy wonder cm9 rom yüklü yani android 4.0.4 kodu tuşluyorum hatalı diyor başka kod bilen varmı ?

dolorex68

dolorex68

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]teşekkürler ama note 2 de audio yazan 5 nolu menüye tıkladığımızda hiç bi değişiklik olmuyo[/SIZE][/COLOR]

53cc

53cc

Üye
Gio CM7 de kodlar işe yaramadı

kralfenerlim

Üye
ace de denedim fakat auto diye bi secenek yok

ilkerg

Üye
bakalım çalışacak mı

moskovalı

moskovalı

Üye
Arkadaslar samsung teknik destek ekibine bu soruyu yonelttim " yok bilgi veremeyiz neden diyorum ucuncu sahismiymisiz neymisiz anliyacaginiz olmuyanda olmuyor sanirim android 4 ve uzerinde olmuyor !!!

Üst Alt