Samsung android cihazınızda birkaç kod tuşlayarak cihazın ses çıkış gücünü yükseltin

Sponsorlu Bağlantılar

thesorrowman

Üye
Program deneyen varmı aranızda..
Madem kod olmuyor ki ben kodsuz programla yaptım.yüksek sesle muzık dinlemeyı sevmeme ragmen son sesı kullanamadım i9000 de
eger telefonunuz rootluysa size önerebilrim..

serecans

serecans

Üye
teşekkürler

gazneli45

Üye
teşekkürler eline emeğine sağlık

smt00123

Üye
garanti gider mi acaba ??

mustafatokat

Üye
Arkadaslar ben bır faydasını gormedım ayrıca soyle bır sorunla karsılastım headsetı taktıgımda bu ayarlarla oynadıgımdan kımseyle gorusemedım onlar benı duyuyordu ancak benım sesım ulasmıyordu.Sonra tekrar default ayarları yukledım ve sorun yok oldu.Deneyımımı aktarayım dedım.Bu arada kullandıgım telefon samsung galaxy fıt...Saygılarımla

davaci_18

davaci_18

Üye
arkadaşlar bende galaxy s2 var ve sesim karşıya iyi gitmiyor yardım edecek biri var mı?

mhustafa

mhustafa

Üye
arkadasım ben telefonu alalı 1 ay kadar oluyo kiesi kullandım ama asla güncelleştirme yapmadım ama bu halde hala 5 seçeneğini seçemiyorum ne olursun yardım et sürüm 2.2.1 froyo

cevta

Üye
kardeş audio girmiyor. neden olabilir

tuney27

Üye
teşekkürler

semih20

Üye
Arkadaşlar audıo seçenği açılmıyor ..diğerleri açılıyor sebebi nedir?

mickkkyyy

Üye
galaxy tab 7.0 kullanıcısıyım ve rom miui 2.1.15 yüklü bu kod olmadı bu romda bilginize

burakcancelik

burakcancelik

Üye
herseyden once emege saygi ama bence bu ayarlari degistirmeyin... bunlar fabrika kalibrasyon ayarlari... telefonun ses unitesinin en verimli kullanilabilecegi sekilde test edilip ayarlandigi bir kalibrasyon... yelefona zarari olur kisa vadede olmaz ama ileride sorun cikartir...

volume2767

Üye
kardeş bu AUDIO hiç girmiyoki tıklıyorum girmiyo bitürlü yükseltemedim şu telefonun sesini..s

volume2767

Üye
arkadaşlar acil cevap verin şifreyi yazıyom 5[AUDIO] seçeneğine tıklıyorum girmiyor ne yapmam lazım veya başka şifresi felan yoqmu ?

aLone_wolf604

Üye
Benim ses cok ama cok az cikuyor nasil ayarlari geri alabiilirim yardim lutfen ayarlari hep karistirdimmm

061806

Üye
emeğine sağlık

AHMET197635

Üye
Teşekkür

ufukerguden

ufukerguden

Üye
yorumları okuduk benim gibi çok arkadaş giremiyor audio bölümüne arkadaş yazmış kies güncellemesi giremezsin diye ama bunun da bir çaresi yok mu. eğer gorurseniz bir yer de paylaşırsaniz seviniriz. teşekkürler.

hacibalboa

hacibalboa

Üye
Galaxy y de apayrı bir menü çıkıyor

Üst Alt