samsung ace telefon hafızasını boşaltma

Konu, 'Android Genel' kısmında nazmi28 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1133 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung ace telefon hafızasını boşaltma

arkadaslar yaklasık bır haftadır samsung ace telefonum var arastırmama ragmen bır kac noktada sıkıstım ve cozum bulamıyorum....

sorunlar;
    1---bu telefon hafızasını bos alan 20 mb gozukuyor bunu daha asgarı bır duzeye cekemezmıyız....160 mb dolu gozukuyor...bu arada telefonu rootladım program tasıyabılecek programla proları hafıza kartına tasıdım....
    acaba işe yaramaz dedıgımız sılebılecegımız prolar var mı system den?yada tel hafızasında olupta hafıza kartımıza tasıyabılecegımız ana prolar var mı?

2---muzik çaları klasor olusturup dınleme ımkanımız yokmu sonucda telefondakı tum muzıklerı tarasın ıstemıyorum....parca lıstesı degıl klasorlerı calma istıyorum....

bılgılı arkadaslardan yardım beklıyorum .....

konuyla alakalı lınk varsa belırtelım arkadaslar ben bıraz baktım ama goremedım....

Yazan: nazmi28

samsung ace telefon hafızasını boşaltma konusuna benzer içerikler

1. Samsung S3653W Telefon Hafızasına Erişim ( 23 Aralık 2010 | Samsung )

Merhaba arkadaşlar corby wifi telefonumum hafızasına bluetooth ve kablo ile baglantı kurmama ragmen TkFileExplorer_2.2 ile bir türlü telefon hafızama ulaşamadım. Telefon hafızasının tamamını görebileceğim bir program var mı bildiğiniz ?
  2. Samsung i9003 Telefon Hafızasından SD Karta Uygulama Taşıma Problemi ( 1 Ekim 2011 | Samsung )

Selam, Samsung Galaxy SL i9003 telefonum var. SuperOneClick programı ile root ettim. Telefonumun dahili hafızasına kurulu Uygulamaları SD karta taşımada problemler yaşıyorum. Installer Manager, Link2SD, Move2SD v.s. programlar kullandım....
  3. Telefon Tavsiyesi Telefon Tavsiyesi önemli Samsung Ace Mini Fit ( 31 Ekim 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşdaşlar bende 5800 vr bıktım çok yavaş kalıyor artık hızıma samsung android tarzı düşünüyorum sizce ne almalıyım benım ıcın onemlı olan telefonun hızı nette sıkıntı kasma olmucak 1 gb hafıza yeterli 3g önemlı degıl şarkılar kaliteli çalsın...
  4. samsung galaxy ace gt5830i telefonum serviste ( 9 Ağustos 2012 | Cep Telefonları Genel )

dün servise verdim akşam üzeri ürün takip no geldi ama bir türlü bulamadım servis durumunu nasıl öğrenebileceğimi.ürün seri nuraması diye bişey varmış ama imei numarası değil.telefonun bataryasının altında yazıyormuş ama telefon serviste olduğu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 19:33:22