Samsung 5603 Yeni Duvar Kağıtları...

Sponsorlu Bağlantılar

break55

Üye
    Konu Sahibi
Samsung 5603 Yeni Duvar Kağıtları...
Arkadaşlar kendi arşivimde bulunan resimlerden hazırladığım duvar kağıtlarını sizlerle burada paylaşmak istedim..

--------------- Ekleme ---------------

Doğa..

• Beğen
Tepkiler: leple, osman.27, ouzhan75 ve 20 diğerleri

lordmertx

Üye
Çok Teşekkürler Arkadaşım Senden Ricam Olucak Lady Gaganın Bi Duvar Kagıdını Yaparsan Sevinirim İstersen Burda Yayınla Linki İstersen Pmle

break55

Üye
    Konu Sahibi
Çok Teşekkürler Arkadaşım Senden Ricam Olucak Lady Gaganın Bi Duvar Kagıdını Yaparsan Sevinirim İstersen Burda Yayınla Linki İstersen Pmle

Elimde Lady Gaga nın resimleri olmadığı için internetten bulduklarımı yaptım... Umarım hoşuna gider.

lordmertx

Üye
çok teşekkür ederim ellerine Sağlık Süper Olmuş:oke:

zahirvemavi

Üye
Merhaba,

çok güzel arka planlar olmuş. Ellerine sağlık. Sormak istediğimbirşey var. Bu resimleri photoshop ta birleştiriyorsun değil mi? Nasıl yapıldığını anlatabilir misin? Ya da yapılışı adım adım açıklayan bir site varsa linki gönderebilir misin? Hangisi kolayına gelirse :d kendi çektiğim fotoğrafları arka plana koymak istiyorum da... Bende photoshop cs4 var ama acemisiyim.

Teşekkür ederim

nuskentli

Üye
nasıl indireceğiz bunları !!

lastgeneration

Üye
çok teşekür ederim arkadaşım, ellerine sağlık.

serdargokce

Üye
çok saol

Fundika

Fundika

Üye
arkadaşlar bunları yapmak aslında çok kolay bende baya uraştıktan sora buldum photoscape die bi resim programı var bunu indiriyosunuz.sora sayfa düzeni die bi seçenek var istediin kadar sayfa çeşitleri var en altlara doğruda bizim telefonlar gibi sayfayı 3 e bölmüş bi çeşit var ona tıklıosunuz.soora sağ tarafta yukarda resim boyutunu ben 720*400 die ayarladım.ayarlıosunuz ve bu üç bölmeye istediiniz 3 resminizi koyuyosunuz bukadar :) çok kolay kolay gelsiin size.......

xxxalper2009

Üye
teşekürler

Fundika

Fundika

Üye
ne demek ne demek günledir kafayı yiicemmmm ama sonunda buldum sizde kafayı yemeyiin die yaptıklarımı yazdım :)

KEW RC

KEW RC

Üye
süpermişşşşş

epson81

epson81

Üye
ellerine sağlık

goka90

goka90

Üye
ellerine saglık