samsun wave 2 bada os 1.2 spoofer test ettim calışıyo

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
samsun wave 2 bada os 1.2 spoofer test ettim calışıyo
Arkadaşlar artık 1.2de de spoof mümkün,az önce twin blades adlı oyunu sbp tv nin üzerine spooflayıp oynadım.applist.exe adlı uygulamayı kullandım.telefondan interneti kullandığım için resim ekleyemiyorum malum upload hızı düşük.telefonu yığın bellek modunda taktıktan sonra programı açıp istediğimiz bir uygulamanın üzerine spoof yapıyoruz.işlem tamamlandıktan sonra dil değişimi ve reset attım,sonra spoof yaptıgımız programı appstore dan başlat dediğimizde uygulama açılıyor.bu arada yabancı bir blog sitesinde görüp denedim tecrübeyle sabittir,yöntem çalışıyor çok işlevsel olmasa da yine de para vermek istemeyen arkadaşlar da oyunların tadını çıkarabilirler.saygılar aynen yapınca calıyoşıyo assassinscreed denedim calışıyo menüden deil appstoreden calıştırınca

alıntıdır..totx arkadaşımıza saygılar

• Beğen
Tepkiler: outsidersa

nidforspid

nidforspid

Üye
yapan varmı??

hsahin4

hsahin4

Üye
Arkadaşlar artık 1.2de de spoof mümkün,az önce twin blades adlı oyunu sbp tv nin üzerine spooflayıp oynadım.applist.exe adlı uygulamayı kullandım.telefondan interneti kullandığım için resim ekleyemiyorum malum upload hızı düşük.telefonu yığın bellek modunda taktıktan sonra programı açıp istediğimiz bir uygulamanın üzerine spoof yapıyoruz.işlem tamamlandıktan sonra dil değişimi ve reset attım,sonra spoof yaptıgımız programı appstore dan başlat dediğimizde uygulama açılıyor.bu arada yabancı bir blog sitesinde görüp denedim tecrübeyle sabittir,yöntem çalışıyor çok işlevsel olmasa da yine de para vermek istemeyen arkadaşlar da oyunların tadını çıkarabilirler.saygılar aynen yapınca calıyoşıyo assassinscreed denedim calışıyo menüden deil appstoreden calıştırınca

alıntıdır..totx arkadaşımıza saygılar

Wavespoofer 2.5 ile mi yaptın yoksa daha yeni bir sürümmü çıktı?

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
yaptım calışıyor wave 2 bada os 1.2 ...applist adlı pro ile spoofer yapcaksınız assasians creed , cyberacing, lets golf, hero of sparta 2 bunları denedeim calışıyo bitek hos2 bi sorun var oyun calışıyor ama bellek yetersiz diyip oyundan atıyo digerleri sorunsuz calışıyo
burdan indirebilirsiniz proyu

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
denedim ama bir türlü olmadı nedense resimli anlatım yapmalısın çoğu kişi aceleyle yazılmış anlatımın dan birşey anlamaz

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
oyunu appstoreden calıştırman gerkiyo ben denedim oyunları yazdım bi sorun cıkmadı bende

furkanosman

furkanosman

Üye
denedim giriyor .. sadece uygulamayı menu den degilde samsung apps dan başlat diyoruzz..mesela ndrive Europcar a spoof ediliyor Apps dan Europcar ı Başlat diyoruz .. .. ama çalışmaya bilir .. normaldede her spoof çalışamıyodu...
ndrive çalıştı ..

sislibirgece

Üye
yok nfs shiti denedim yine açmadı. diğerindeki sorun devam ediyor. oyunu tıklayınca açılmıyor, hiç bişey yapmıyor yani. sadece oyunun logosu var

hsahin4

hsahin4

Üye
yok nfs shiti denedim yine açmadı. diğerindeki sorun devam ediyor. oyunu tıklayınca açılmıyor, hiç bişey yapmıyor yani. sadece oyunun logosu var

Arkadaşım sen yukarıda yazılanları okumamışsın galiba. Adam üstüne basa basa anlatmış. Logoya tıklamayın demiş. Lütfen oku, lütfen...

selomanyax

Üye
Arkadaşlar spoof olayını hallettım wave 2 için hafıza kartında bulunan OspHomeExt dosyasına normal kurulan dosyanın aynısını attıgı ıcın program sımgesıne tıklaıgınızda eskı programı acmaya calısıyor o yuzden spoof yaptıktan sonra osphomext klasorundekı uygulamayı sılın ve yerıne spoofladıgınız programı aynen yapıstırın sonra kullanabılırsınız ben picsel office ile regnumu spoofladım su an calısıyor..formlarda acemıyım resım ekleyemıyorum kusura bakmayın...

--------------- Ekleme ---------------

Ha son olarak bu anlattıgım kopyala yapıstır ıslemını telefonu cıkarmadan yapınız

[Qustah]

[Qustah]

Üye
ya bırakın spoofu mpofu adam akıllı biraz para verin rahatca girin menünüze tıklayın oynayın. ben denemeye kalktım ama yok anlamadım bişey olmuyo :P yığın bellek modunda kies kabul etmiyo artık .

osman83

Üye
Yapan arkadaşların spoof linki ve resimli anlatımını bekliyoruz, apsstoredan tıklama olayınıda bulamadım nasıl yapıyoruz ?

az once dendim oldu apsstoredanda benim internet paketim olmadığından wifi olmadığı yerde nasıl giricem upstorea:S

Arkadaşlar spoof olayını hallettım wave 2 için hafıza kartında bulunan OspHomeExt dosyasına normal kurulan dosyanın aynısını attıgı ıcın program sımgesıne tıklaıgınızda eskı programı acmaya calısıyor o yuzden spoof yaptıktan sonra osphomext klasorundekı uygulamayı sılın ve yerıne spoofladıgınız programı aynen yapıstırın sonra kullanabılırsınız ben picsel office ile regnumu spoofladım su an calısıyor..formlarda acemıyım resım ekleyemıyorum kusura bakmayın...

Ha son olarak bu anlattıgım kopyala yapıstır ıslemını telefonu cıkarmadan yapınız

Dediklerini aynen yaptım fakat sorun devam ediyor

veev

Üye
İşte asıl sorun o internet olmadığı yerden giremicez paket olmadığı sürece

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
[Qustah];3300017' Alıntı:
ya bırakın spoofu mpofu adam akıllı biraz para verin rahatca girin menünüze tıklayın oynayın. ben denemeye kalktım ama yok anlamadım bişey olmuyo :P yığın bellek modunda kies kabul etmiyo artık .

zaten kies yıgın bellek modunda telefonu görmüyo...ayrıca spoofer yaparken kiesle işin yokki..sen yıgın bellek modunda bagla applist programını calıştır hafıza kartında ne var varsa gösteriyo sana (oyunlar prolar) neyi spofluycaksan sec yap.. sonrada gir appstore hangi uygulamanın üstüne spoof yapyaptıysan onu tıkla (örnek: assasians creed ski jumping üsütüne spoof oluyo.spofu yap sonra appstoreden skijumpimgi bul başlat de oyun assasians creed başlasın..menüden calışmıyo )oluyo birseyde sen anlıyamıyorsun.ugraşamam diyosan zor geliyo diyosan verirsin parasını alırsın oyunu oynarsın...

opshomext klasörün içindekilere baktın mı ne var... alayı boş klasörlerin silip yapıştır olayı bişeye yaramıyo bosu bosuna oyun boyutnunu iki katlıyo ...oyun 200mb ise bide opshomext klasörüne yapıştırınca 200mb da orası oluyo toplamda 200 mblık oyun 400 mb oluyo ayrıca menüdende calışmıyo...ben oyun oynuycagım zaman giriyom appstore acıyom ordan oyunu oynuyorum...suan için bundan başka yolu yok...

Ex4calibur

Üye
Wave I de Picsel Smart Ofiice'yi Compass uzerinde denedim çalisiyor

mustafaes

Üye
ARKADASLAR LÜTFEN YARDIM

SAMSUNG APPY BRUCE LEEE OYUNU İNDİRDİM ----- PROGRAM İSMİ ---- >>> wave 2 bada os 1.2 ...applist FORUMA PAYLAŞILAN ---

VE GÖRDÜM Kİ BU YENİ BİR PROGRAM CIKMIS PROGRAMI İNDRDİM VE TELEFONUMU BİLGİSAYARA BAGLADIM PROGRAMI AÇTIM VE TELEFONUM DAKİ OYUNLAR GELDİ VE SONRA TELEFONDAKİ OYUNA TIKLADIM BİR ŞEYLER DOLDU SONRA BRUCE LEEE OYUNU BİLGİLERİ KAYBOLMUS

ŞÖLE YANIT VERİYR '' BU UYGULAMA YÜKLENMİŞOLDUGU HAFIZA KARTI TAKIN '' DİYE UYARI VAR TELEFONDA YARDIMLARINIZI BELİYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt