Samsun Galaxy S2 alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

nokin79

Üye
    Konu Sahibi
Samsun Galaxy S2 alınır mı ?
Beyler bu yaz tatilinde bir telefon alacağım bütcem 800 tl acaba samsung galaxy s2 yi bulabilirmiyiz yoksa üretimi durmuşmudur 2. el de kullanmak istemiyorum . Başka önerebileceğiniz telefonlar varsa onlarıda söyleyebilirsiniz . İyi akşamlar

canersonmez94

canersonmez94

Üye
s3 mini yada HTC nin 800 tl civarındaki veyatta Xperia U falan öneririm.

fingerback5

fingerback5

Üye
Galaxy nexus öneririm.Donanımda pek fark yok ama yazılımda ve hızda 2 gömlek üstün.Tabi bulmak baya zor şu an.Ama s2 istersen de sağlam cihazdir fakat güncellemede kötüdür.

yoyofurkan

Üye
galaxy nexus darty de var şu an fakat yaza kalırmı bilmem ama s3 ün fiyatı biraz daha düşebilir

nokin79

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar s3 miniyede baktım ama herkes s2 daha iyi demiş bende şimdi bu telefonu nerden bulacağımı bilmiyorum acaba nerde satarlar.Dediğiniz telefonlara baktım ama 1000 tl civarı benim 800 tl bütçem var cevaplarınız için çok teşekkürler

Pro.Leon

Pro.Leon

Üye
Alinmaz mi hocam ya ? Bu telefon milyonlar satti.. Ben alirdim.

MaxipmaN

Üye
samsunlar çin malıdır samsung al :d: s2 iyidir de eskidi bence

_RYUK_

_RYUK_

Üye
samsung s2 alınır samsung desteği çekse bile kullanıcı desteği tam bir sürü güzel romu var

fk555897

fk555897

Üye
Samsung Galaxy S2 kullandım. Belkide Samsung'un ürettiği en sağlam telefon. Özellikleri en önemlisi de ekranı çok güzel ve kaliteli. Ama Samsung'un desteği durduğundan biraz sıkıntı yaratabilir.

ilhandede

Üye
Kesinlikle s2 al s3 mini falan düşünme Telefonun Sıfırı hala satılmakta internette bulursun. Ama bütçeni azcık daha zorla 1000 lere yaza doğru s3 alabilirsin. S3 de s2 ye göre daha iyi bir telefon her bakımdan.Ben 1 yıldır s2 kullanıyorum ve gayet iyi bir telefon. En son samsung 4.1.2 için güncelleme çıkardı. Bundan sonra bu tele güncelleme çıkarmasada bu sürümde işini görür. Custom konusundada çok düzgün omega gibi romlar var ve hala sürekli güncelleme çıkartıyorlar. İstersen galaxys2roms.com dan bakabilirsin custom rom çeşitliliğini ve güncellemelerini takip edebilirsin.

bthn1

Üye
s2 teknosada 900tl seri sonu ürün kaçırma bence

alemix

Üye
garantisi önemli değil dersen sıfır S2 700 tl ye satılıyor, onlarca custom rom var, zaten hangimiz orjinal rom kullanıyoruz ki, ben garantili telefona 2 ay dayanabildim sonra custom yükledim, onun için bence garantiyi boş ver kaçak al :)

laz6116

laz6116

Üye
Dostum bende vardi s2 daha 8 gun once s4 aldim. S3 e tenezzul etmedim kisacasi. Rom olarakta cyanogen mod caktin mi super tefondur. Garantiye gelince s4 ume root attim garantinin cani ...... anladin sen onu.

• Beğen
Tepkiler: alemix

nokin79

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim sağol cevabın için

- - - Eklendi - - -

yaza kalmaz ki hem orda pahallı internette 700 tl ye bile var

- - - Eklendi - - -

beyler bu nexus 1000 tl benim bütçem 800 tlye kadar

- - - Eklendi - - -

samsunlar çin malıdır samsung al :d: s2 iyidir de eskidi bence
yanlış yazmışım :D :D . s2 nekadar eskirse eskisin yinede şuan çıkan birçok telefondan iyidir bence ama yinede şüphelerim var

skywalker06

skywalker06

Üye
Bence alınır fiyatı iyice düştü birde lg 4x hd modeline bak 4çekirdekli 900-1000 civarına satılıyor tavsiye ederim

nokin79

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar samsung galaxy s2 alabileceğim internet sitelerini link olarak atabilme imkanınız varmı ben bimekse fln baktım ama orda galaxy s2 yoktu

Üst Alt