Şampiyonmuyuz Fenerbahçeliler :)

Sponsorlu Bağlantılar

Emrevitus

Emrevitus

Üye
    Konu Sahibi
Şampiyonmuyuz Fenerbahçeliler :)
Bu Sene Şampiyon olacağız. Aziz Ustanın önderliğinde kimse bizi tutamaz Beşiktaşlı kardeşlerim kusura bakmayın ama daha lig bitmedi daha KADIKÖYe geleceksiniz

HA Bu arada Fenerbahçe android Temasını yaptım isteyen varsa linkini atabilirim

demir38

Üye
Beşiktaş`li olarak bizim bir SIKINTIMIZ yok
biz feneri her yerde yeneriz

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Siz şampiyonluk kutlamalarını şimdiden yapıp hevesinizi alın bence, sezon sonunda yine evde oturup ''Şampiyon GALATASARAY'' kutlamalarını izleyeceksiniz çünkü. :sweatsmile:

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan, ibrahimbüyükdemir ve Mehmet
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
GALATASARAY ANLATILMAZ YAŞANIR
"Beşiktaş, Fenerbahçe
derbisinide kazandı ama bu kadar
sevinmedi. Dün ki sevincin bu kadar
fazla olmasının nedeni Galatasaray'a
karşı olan psikolojik ezikliktir."

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Emrevitus89

demir38

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
Baydırman

Baydırman

Moderator
Hiç belli olmaz. Beşiktaş bu sene şampiyon olacak gibi. Galatasaray'ın işi zor görünüyor orası da hiç belli olmaz. Sonradan gelip şampiyon olabilir. Fenerbahçe ile Beşiktaş şampiyonluğun güçlü adayları fakat bu demek olmuyorki; "illa şampiyon olacaklar".
Fenerbahçe ve Beşiktaşın performansı düştüğü anda Galatasaray koltuğu kapabilir. Ben bu üç takımın da şampiyonluk şansını eşit görüyorum.
Bir Fenerbahçe taraftarı olarak Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını temenni ediyorum. Fenerbahçe olamayacaksa şampiyonluğa yakışacak diğer iki klüpten birinin şampiyon olması (Galatasaray ve Beşiktaş) gerekiyor. Bu uzun maratonda şanlı rakiplerimize ve takımıma şans diliyorum. İyi olan kazansın. :)

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
Baydırman

Baydırman

Moderator
Fazla iddialı olmamak lazım.

Üst Alt