Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final & Yarı Final Eşleşmeleri

Konu, 'Galatasaray' kısmında yitik savaşçı tarafından paylaşıldı. Okunma: 5250 | Cevaplanma: 18

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Şampiyonlar Ligi Final Eşleşmeleri

Çeyrek Final (<span style="color:#000099">28/29 Mart - 4/5 Nisan</span>)
    <span style="color:#990000">1</span> Arsenal - Juventus
    <span style="color:#990000">2</span> Lyon - Milan
    <span style="color:#990000">3</span> (İnter - <strike>Ajax</strike>) - Villareal
    <span style="color:#990000">4</span> Benfica - Barcelona

Yarı Final (<span style="color:#000099">18/19 Nisan - 25/26 Nisan</span>)
    <span style="color:#006600">A</span> 1. Eşleşmenin Galibi - 3. Eşleşmenin Galibi
    <span style="color:#006600">B</span> 2. Eşleşmenin Galibi - 4. Eşleşmenin Galibi

Final (<span style="color:#000099">17 Mayıs</span>)
    B Eşleşmesinin Galibi - A Eşleşmesinin Galibi
  2. barca-juve finalini görur gibiyim
  3. milan finalde olurmu dersiniz
  4. bence lyon milan eslesmesi en zevkli maclardan olucak gibi gozukuo bence lyon bi adım önde cok guzel takım oyunu oynuolar essien in yerini tiago ile doldurdular. bu sene finalin fransada olması yonunden final oynamak istiorlardı ama milanı gecerlerse barca ile eslesecekler buda islerini baya bi zorlastırdı
  5. barça-arsenal finalin adı kokusunu aLıyorum
  6. Finalin adı: Benfica - Villareal.
  7. Şöyle takımlara bakıyorum da , Barca&#39;ya karşı koyacak takım göremiyorum
  8. Bu eşleşmeler içinde en güzeli Lyon-Milan eşleşmesi. Süper iki maç olacak. Diğer maçlarda turu geçecekler aşağı yukarı belli. Barcelona, Juventus ve muhtemelen İnter.
  9. çok güzel maçlar olacak ne güzel oluyor bu maçları izlemek
  10. yarı finalde Milan - Barcelona şeklinde bir eşleşme olursa, baba bir maç olur gibime geliyor
    finalde de Juventus - Barcelona
  11. Yarı Final Lyon-Barcelona olur ama bu maçta o kadar kolay olmaz lyon kendinden beklenmeyen işler yapıyor 3 senedir..
  12. milan - barça maçı süper olacaktır.. Tabi lyon&#39;un sağı-solu belli olmaz
    değier tarafta; arsenale güvenim yok, juve arsenali geçse bile finale çıkacağını sanmıyorum...
    villareal alsın kupayı.. Manyak olur... Fifa&#39;da da severim o takımı...
  13. final
    barca arsenal
  14. bence lyon şampiyonlugu haketiyo finale barça yükselir
  15. bence final barcelona - Arsenal gibi geliiiyooo bana ...................
  16. İnter, Ajax&#39;ı tek golle mağlup ederek çeyrek finale yükseldi.
  17. inter villareali elerr, juventusta arsenali eler. ikisi eşleşinceee de iki takımada güvenmemm ama içimden geçen juventus. milan bence lyonu rahat geçer ama barçadana pek umutlu değilimm. en zayıf takım benfica gözükse bile sonuçta portekiz ekolü var ve portekizde futbol tarihinin belkide ingilizlerden daha büyük bir parçasıdır ve yıllardır portekiz ve brezilya stili yorumlanıp durulur.. bence benfica barcelonayı elerse kesinlikleee süpriz diyemem işde ne olursa olsun benfica veya barcelona eşleşmesi sakat oldugundan finalde;

inter - juventus ve barcelona(benfica) - milan taraflarından gülen taraf bence inter ve juventus maçının galibi olurrr. DİKKAT benfica sürpriz değil
  18. mila-barcelona macinin galibi alir kupayi
  19. Arsenal - <span style="color:#CC0000">Juventus</span>

Lyon - <span style="color:#FF0000">Milan</span>

inter - villareal

Benfica - <span style="color:#FF0000">Barcelona</span>

<span style="color:#FF0000"> Milan</span> - barcelona

Juventus- <span style="color:#FF0000">inter</span>

Finalin adı Milan - İnter

Kim kazanaır Allah bilir.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.