Şampiyon Galatasaray !!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Şampiyon Galatasaray !!!!!!!!!!!
Şu feneride yendik sonunda beeee en sonunda susturduk çok süper oldu .... Hala bile galatasarayın maçı Cüneyt Çakırın sayesinde kazandığımızı iddia ediyorlar. Ne kadar tartışırsanız tartışın ne kadar konuşursanız konuşun sonuç aynı.

:disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :disko: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba: :hoba:

larten123

larten123

Üye
:bud: :halay1: :bud: :halay1: :bud: :halay1: :bud: :halay1: :bud: :halay1: :bud: :halay1: :bud: :halay1:

jackalmami

jackalmami

Üye
buruk bir sevinçle
:disko: :hoba: :halay2:
içten gelmiyorki:hmmm
sevincimi kursağama tıktılar resmen :vur
ama takan var mı yok
ölümüne galatasaray :ehe
:disko: :disko: :disko:
:disko:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bu sevinç işi çok abartıldı. Onlara konu var. Ayrıca bir smileı 10-15 kere kullanmaya gerek yok.
Ve aşırı sevinç sizi küçük düşürüyor. Bir Fenerbahçe taraftarı olsaydım sırf bu yüzden sevinebilirdim

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
bu sevinç işi çok abartıldı. Onlara konu var. Ayrıca bir smileı 10-15 kere kullanmaya gerek yok.
Ve aşırı sevinç sizi küçük düşürüyor. Bir Fenerbahçe taraftarı olsaydım sırf bu yüzden sevinebilirdim
Kusura bakma ama yendikmi yendik. Senin bizi tebrik etmen gerekirken boyle bizim galibiyetimizi bir sekilde baska bi yone saptirma cabalarin vol 1 de. Tebrik edersin saol deriz olay biter. Onkere sampiyon olunmuyor cok adir olunuyor o yuzden 1 tane veya 50 tane smiley kullanirim buda bnm sevincimin derecesini belirlet :oke:

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
:yuru

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

legend5858

legend5858

Üye
Galatasarayın 2. golünün öncesinde Dirk kuytun düşürlemesi faul mü değil mi onu söyle bana

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Galatasarayın 2. golünün öncesinde Dirk kuytun düşürlemesi faul mü değil mi onu söyle bana
Fauldü ama hakem galatasaray taraftarı olduğu için faul vermedi. Hatta fenerbahçe çok iyi oynadı galatasaray maçı balığına aldı da diyebiliriz. Büyük haksızlık değil mi? :hmmm

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Maç zevksizdi bence. Sanki hazırlık maçı gibi. Ne rekabet vardı nede kaliteli oyun. Bunuda kadroların yenilenmiş olmasına bağlıyorum.
Yinede ÖLÜMÜNE Cimbom! :D

legend5858

legend5858

Üye
Delikanlı olan çıkar söyler orda faul vardı diye.Madem faul ddeğil umut bulutun düşürülüp penaltı verildği pozisyonun bunun yanında çok hafif kalır.Cristian pozisyonunuda iyi bakın adam topa vuramıyor eli havada zaten top oraya gelir isteyerek mi önğne alıyor.Kabul ediyorum iyi top oynamadık bariz açıklarımız var adam hak yendiği zaman olmuyor.Tebrikler galatasaray

jackalmami

jackalmami

Üye

başkalarının benim hakkımdaki düşünceleri umrumda değil. Ben bu foruma hayatın stresinden derdinden uzaklaşmak için takılıyorum. Bunun içinde kimse beklemesin ben bu forumda ağlamam. Bu forumda da ağlayacaksam o zaman hiç gereği yok. Eğleniyorum ya... gülüyorum, güldürüyorum belki kızdırdığım kesimlerde oluyodur ama yapacak birşey yok. Normalde böylemiyim kesinlikle hayır ama dediğim gibi ben hayatın streslerinden bi nebze de olsa kurtulmak için buradayım. Daha çok gülebilmek için de bazı kısıtlamaları kaldırmak durumunda kalıyorum. Halimden anlamanızı beklemiyorum...

El-CD

El-CD

Üye
galatasaray oynadı ve kazandı (Y) allah fenerbahçe'ye iyi oynadıkları zaman hakeme bahane bulmayı nasip etsin (Y)

MaxipmaN

Üye
:disko::disko::disko::disko::disko::disko::disko::disko::disko::disko::disko:

çok mutluyum gençler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...