Samimi olduğum kıza nasıl çıkma teklif edebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Samimi olduğum kıza nasıl çıkma teklif edebilirim?
İşyerine geleli 2 hafta olan bir Rus kız var.Aslen Türk,Bursa ya geleli 8 ay olmuş, Türkçesi çok iyi.İlk günde muhabbet sırasında "seni facede eklesem olurmu" dedi ben de "Neden olmasın" dedim.Daha sonra tekrar aynısını dedi.Ben de tabi ekleyebilirsin dedim.Yanım da da kuzenim vardı.Bir kaç gün sonra kuzenimi facede eklemiş malesef beni bulamadığı için.Neden eklemedin dedim.Seni ekleyecektim ama bir türlü bulamadım dedi.Sonra ben onu ekledim kabul etti.Kuzenimin niyeti ciddi değil afedersiniz kızı kullanmak istiyor ama benim niyetim ciddi kızı seviyorum samimiyiz bir de.Kuzenim facede telefon numarasını istedi hemen verdi.Kıza çıkma teklif etmek istiyorum.Kız dürüst biri.Başı açık bir de kız body ye gidiyor.
Lütfen samimi cevap vermenizi istiyorum.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
önce edersenkabul edr mi yoksa etmez mi? seni sadece arkadaşı olarak mı görüyor? bunlara bak bi. sonra çıkma teklifi edip, üzgün bir şekilde reddederse kalırsın ortada

Invoke

Invoke

Üye
Yapıştır gitsin. Sonrasını o düşünsün.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve ErenMSC
panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum ama işyerinde 2 tane orta yaşlı ablalar var, kız ile aynı yerde oturuyorlar.Ablaların birinin kızı da bizim işyerinde çalışıyor , sevdiğim kız ile arkadaş.Kuzenim kızla farkedilebilir şekilde yaklaşmasından dolayı o ablalar kızı uyarmış sevdiğim kız bir süre sonra arkadaşıyla ve o iki ablalarla konuşmayı kesti yalnız kalmaya başladı.Kız herhangi bir yere veya etkinliğe davet edilmeye çok yatkın.Yani beraber sinemaya gidelim mi diyesim geliyor içimden.Ama nasıl bir cümle kuracağımı şaşırdım.

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
önce edersenkabul edr mi yoksa etmez mi? seni sadece arkadaşı olarak mı görüyor? bunlara bak bi. sonra çıkma teklifi edip, üzgün bir şekilde reddederse kalırsın ortada
Arkadaşı olarak mı görüyor çözemedim ama ben sadece yoklamak için üstü kapalı çıkma teklifi etmek istiyorum.Bunun için ona olan aşkımı belli etmem gerekir mi?
Kız özel konuları dışarıya sızdırmayacak derecede dürüst.Hem de bana karşı.Reddederse sıkıntı olmaz diye
düşündümEvet nasıl teklif edebilirim anlatırmısınız?Yardımda bulunan yok mu?Bir de kız facede profilime girip tüm fotolarımı beğendi.

mürteza16

mürteza16

Üye
Yaşın kaç kardeşim?

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
al bi ben bi rusa çıkma teklif etmiştim çiçekle otelin marketten pazarlık yapa yapa 2 kartla bi hediye :naughty::naughty::naughty: kız kabul etmişti neyse
----Senaryo 1----
Kız zaten seni seviyo cafeye git bi gül al teklif et
----Senaryo 2----
Bi romantik filme gidin (komedide olur ) filmin en heycanlı yerinde seni seviyorum diye bağır
----kestik----
abi zaten kız ve sen iyi arkadaşsınız anladığım kadarıyla sıkıntı olmaz ...

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
al bi ben bi rusa çıkma teklif etmiştim çiçekle otelin marketten pazarlık yapa yapa 2 kartla bi hediye :naughty::naughty::naughty: kız kabul etmişti neyse
----Senaryo 1----
Kız zaten seni seviyo cafeye git bi gül al teklif et
----Senaryo 2----
Bi romantik filme gidin (komedide olur ) filmin en heycanlı yerinde seni seviyorum diye bağır
----kestik----
abi zaten kız ve sen iyi arkadaşsınız anladığım kadarıyla sıkıntı olmaz ...
Kızın hiç ilişkisi yok bizim kuzen faceden telefon numarasını istedi gözümün önünde, direkt verdi kuzen kıza:Aramızda kalsın diye yazdı.O da:"Bana güvenebilirsin" diye yazdı.Tabi kuzenimin niyeti kızı kullanmak ama kız farkında değil sonra kuzen ondan gıcık kapmaya başlamıştı bir süre konuşmadı onla.Şuan da kuzen işten ayrıldı başka sebepten dolayı çalışmak istemiyordu zaten.Şimdi ise kız yalnız kaldı ben kızı sıkmadan yanına gidiyorum esprili şekilde konuşuyorum ama dürüstlüğü ve centilmenliği elden hiç bırakmıyorum.Yani kızı kendimden nefret ettirmedim şimdiye kadar.Sorun bende çünkü kızı her zaman güldürmüyorum kafam estiği zaman kıza yaklaşıp espri yapıyorum o da gülüyor hoşuna gidiyor ama kız çok serbest yani iki erkeğin ortasında sıkılmadan çalışabiliyor.Rusyada doğup büyüdüğü için öyle görmüş, gelenekleri bizim buradakilerden farklı.

Son düzenleme:
-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
Kızın hiç ilişkisi yok bizim kuzen faceden telefon numarasını istedi gözümün önünde, direkt verdi kuzen kıza:Aramızda kalsın diye yazdı.O da:"Bana güvenebilirsin" diye yazdı.Tabi kuzenimin niyeti kızı kullanmak ama kız farkında değil sonra kuzen ondan gıcık kapmaya başlamıştı bir süre konuşmadı onla.Şuan da kuzen işten ayrıldı başka sebepten dolayı çalışmak istemiyordu zaten.Şimdi ise kız yalnız kaldı ben kızı sıkmadan yanına gidiyorum esprili şekilde konuşuyorum ama dürüstlüğü ve centilmenliği elden hiç bırakmıyorum.Yani kızı kendimden nefret ettirmedim şimdiye kadar.Sorun bende çünkü kızı her zaman güldürmüyorum kafam estiği zaman kıza yaklaşıp espri yapıyorum o da gülüyor hoşuna gidiyor ama kız çok serbest yani iki erkeğin ortasında sıkılmadan çalışabiliyor.Rusyada doğup büyüdüğü için öyle görmüş, gelenekleri bizim buradakilerden farklı.
evet biliyorum bazı türklerde öyle ama:ehe:ehe:ehe:ehekonumuz bu değil yani kız karşı cinse çok fazla bir utangaçlık duymyor .
bu hem senin için kötü hem iyi seni arkadaş olarak görebilir yada hemen teklifin kabul edebilir
ayrıca kuzenin az şerefli davranmış :ehe:ehe:ehe:ehe neyse kolay gelsin gönlüne göre olsun sevenler kavuşşun mübarek ramazanda:close_tema::close_tema::close_tema::close_tema::close_tema:

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
evet biliyorum bazı türklerde öyle ama:ehe:ehe:ehe:ehekonumuz bu değil yani kız karşı cinse çok fazla bir utangaçlık duymyor .
bu hem senin için kötü hem iyi seni arkadaş olarak görebilir yada hemen teklifin kabul edebilir
ayrıca kuzenin az şerefli davranmış :ehe:ehe:ehe:ehe neyse kolay gelsin gönlüne göre olsun sevenler kavuşşun mübarek ramazanda:close_tema::close_tema::close_tema::close_tema::close_tema:
ettiğin dua kabul mu oldu nedir?Kız bana bir yerlere gitmek istediğini söyledi.Ben de yapıştırdım sözü.İşyerinde çalışırken beni yanına çağırıyor sürekli yardım için hoşuna gidiyor bazen ben gidiyorum yanına.Yalnız kızın çözemediğim bir tarafı var her muhabbet ettiği erkekle gülüşüyor şakalaşıyor.

mürteza16

mürteza16

Üye
ettiğin dua kabul mu oldu nedir?Kız bana bir yerlere gitmek istediğini söyledi.Ben de yapıştırdım sözü.İşyerinde çalışırken beni yanına çağırıyor sürekli yardım için hoşuna gidiyor bazen ben gidiyorum yanına.Yalnız kızın çözemediğim bir tarafı var her muhabbet ettiği erkekle gülüşüyor şakalaşıyor.
Dostum bütün kızlar aynı galiba. Benim sevdiği. kızda öyle. Her muhabbet ettiği erkekle gülüşüyor şakalaşıyor. Böyle olunca da seni seviyor mu anlayamıyorsun. Allah kolaylık versin dostum.

• Beğen
Tepkiler: FK5896
-Contra-

-Contra-

Üye
saçma sapan espriler yapanlara bile gülüyorlar ya çok ayar oluyorum öyle olduğu zaman :sopa:

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Böyle kızlar demek ki her vakitin boş geçmesini istemiyor, her zaman kim olursa olsun beni eğlendirsin güldürsün istiyor.Zamanın hep böyle geçmesini istiyor.

hardal00

hardal00

Üye
Böyle kızlar demek ki her vakitin boş geçmesini istemiyor, her zaman kim olursa olsun beni eğlendirsin güldürsün istiyor.Zamanın hep böyle geçmesini istiyor.
Profil foto ayni polat reis gibi sert ve haşin senin teklifini etmeyecekte benimkini mi edecek yapma yav

• Beğen
Tepkiler: Türe
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
O nasıl kuzen la benim sevdiğim kıza yan gözle bakacak öylemi ?

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Kızı arayıp bir yerlerde buluşalım dedim bugün misafirim var dedi.Benim nerde olduğumu sordu.Sonra iftardan sonra müsait misin diye sordum belli değil dedi.Ne evet dedi ne hayır dedi.Bu ne demektir sizce.Buluşmak istemediği için oyalıyor mu acaba.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Gerçekten öylede olabilir. Ama bi kız isterse her türlü yolunu bulur. Yarında sor kaçamak cevaplar veriyorsa istemiyodur bence

FK5896

FK5896

Üye
Dostum bütün kızlar aynı galiba. Benim sevdiği. kızda öyle. Her muhabbet ettiği erkekle gülüşüyor şakalaşıyor. Böyle olunca da seni seviyor mu anlayamıyorsun. Allah kolaylık versin dostum.
katılıyorum.. neredeyse bütün kızlar böyle, en nefret ettiğim şey..

• Beğen
Tepkiler: mürteza16