Sakın HTC Almayın

Sponsorlu Bağlantılar

birkent80

Üye
    Konu Sahibi
Sakın HTC Almayın
selam öncelikle.Diyeceksiniz bu HTC düşmanlığı ne.Bir kaç madde sıralayım kararı siz verin.Öncelikle telefonum HTC Salsa.Paramla başıma bela almak tabiri bu olsa gerek.sorunları sıralayım ve şunuda ekleyim bu sorunlar bütün htc modellerinde genel.
1-Hafıza sorunu( Dahili bellek o fiatta bir telefon için çok düşük,ve harici belleğide elinden geldiğince kulandırtmıyor telefon)
2-Navigasyonun işe yaradığını henüz görmedim.hiç bir şekilde bağlanmıyor.
3-Abartılı bir şarj sıkıntısı var.
4-Çektiğim fotoğrafları önce kaydeden telefon daha sonra bunu garip bir şekilde yok ediyor:)Ulaşamıyorum.vs..vs...
Özetle başınıza paranızla bela almayın diyorum.İlk fırsatta kurtulacağım bu telefondan ve HTC den uzak duracağım bidaha.tecrübe oldu.

dingil34,5

dingil34,5

Üye
ben aldım ama sadece şarj problemim var telefonum one x

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
1-yanında verılen hafıza kartı 8 gb olması lazım ve benımde var htc gayette harıcı hafızasını kullanmama ızın verıyor o sendekı telefonun ayarları ıle ılgılı olabılır
2-navıgasyon zaten ucretlı bi uygulama burdakı forumdan ındır kullan navıgasyonu bkz:Android GPS & Navigasyon ( sabıt konulardakı navıgasyonu ındırebılırsın) ayrıca telefondakı rehber den kırmızı (logosu olan) navıgasyon olarak gayet guzel kullanılıyor
3-sarjın kac saat gıdıyor bendekı 16 saat gıdıyor netı normal olarak kullanıyorum ılk sarjınla ılgısı vardır bunun
4-cektıgın fotograflar kameradan girdiginde galerı tusuna basarak ulasamıomusun yada xplore ındır ordan bak nereye atıyor olmadı hafıza kartını pc e bagla bak nerdeymıs 1 kere ogrendıgınde hepsı ordadır zaten

bence sorunlar abartılacak sorunlar değil :) elindeki telefonun kıymetını bil HTC candır :oke: saygılar...

• Beğen
Tepkiler: NOK6630
aykutozkann

aykutozkann

Üye
alınan telefon ve modeline göre performans farklılıkları elbette olacak tabiki ama işletim sistemi kullanımı konusunda bilgi eksikliği olanlar için android sistemi sorun oluşturabilir. Her android alan bir sürü uygulama yüklemeyi bunları çalıştırmayı deniyor. Özellikle düşük hızlara sahip olan telefonlar bu konuda donma yavaşlama sorunu yaşayınca basıyor feryadı.

Şarj sorunuda eğer telefonu sadece arama yapmak için kullanırsanır 4 güne kadar gidiyor. Ama 3g kullanıp internete girme, resim çekme oyun oynama vb işlemler sonucunda şarjının az gitmesinden daha normal birşey olamaz sürekli cihaz internete bağlı kaldığı için şarjı bitecek bunun modelle alakası yok iphone 4s de alsan yada çok düşük bir model de alsan aralarında 3g bağlantıda birkaç saat oynar.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Ilk sarjla alakası yok lityum ion pil ilk telefonum sony ericsson w200i de bile var.Hafıza etkisi yok lionlarda

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Bu kadar düşmanlığın alemi yok.Ben one s kullanıyorum ama sadece şarj problemim var onun haricinde gayet iyi bir telefon.

birkent80

Üye
    Konu Sahibi
düşmalık değil arkadaşım.çektiğim sıkıntıyı ben biliyorum.

- - - Eklendi - - -

ister kabul edin ister etmeyin bana sıkıntı veren telefon sorunludur.her yanı sorun bu markanın....

- - - Eklendi - - -

sorunsuz bu markada madem formda neden bu kadar yardım isteyen mesaj var????

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
1-yanında verılen hafıza kartı 8 gb olması lazım ve benımde var htc gayette harıcı hafızasını kullanmama ızın verıyor o sendekı telefonun ayarları ıle ılgılı olabılır
2-navıgasyon zaten ucretlı bi uygulama burdakı forumdan ındır kullan navıgasyonu bkz:Android GPS & Navigasyon ( sabıt konulardakı navıgasyonu ındırebılırsın) ayrıca telefondakı rehber den kırmızı (logosu olan) navıgasyon olarak gayet guzel kullanılıyor
3-sarjın kac saat gıdıyor bendekı 16 saat gıdıyor netı normal olarak kullanıyorum ılk sarjınla ılgısı vardır bunun
4-cektıgın fotograflar kameradan girdiginde galerı tusuna basarak ulasamıomusun yada xplore ındır ordan bak nereye atıyor olmadı hafıza kartını pc e bagla bak nerdeymıs 1 kere ogrendıgınde hepsı ordadır zaten

bence sorunlar abartılacak sorunlar değil :) elindeki telefonun kıymetını bil HTC candır :oke: saygılar...
aynen..fotolar zaten dosya yöneticisi yüklenmeden görünmüyor..es file esplorer yada arkadaşın dediği x-plore yükle görürsün direk..navigasyon ben ede htc ile geleni kullanmıyorum zaten igo yükleyebilirsin..şarj tüm akıllı tellerde problem..hafızasının yeterli olup olmadığına ise alırken bakman gerekiyordu...bunlar sorun değil ki..ama başlık hiç hoş değil..

- - - Eklendi - - -

düşmalık değil arkadaşım.çektiğim sıkıntıyı ben biliyorum.

- - - Eklendi - - -

ister kabul edin ister etmeyin bana sıkıntı veren telefon sorunludur.her yanı sorun bu markanın....
afedersin ama kardeş bence cihazı kullanmayı bilmeden,bi dosya yöneticisi bile yüklemeden bu mantığın çok mantıksız :) ..sen kendi sorunlarını kendin oluşturup tu kaka diyorsun..gerçekten yaptığın hoş değil..

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Genelleme yapmayın lütfen Salsa modelini beğenmediyseniz belirtin bunu başlığı böyle yazıpta genelleme yapmanın alemi yok. Ben One X modelini kullanıyorum herşeyiyle harika :oke:

• Beğen
Tepkiler: ATAKANALTUG
D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
Genelleme yapmayın lütfen Salsa modelini beğenmediyseniz belirtin bunu başlığı böyle yazıpta genelleme yapmanın alemi yok. Ben One X modelini kullanıyorum herşeyiyle harika :oke:

evo 3d ıcınde aynı seyı soyleyebılırım :D Allah nazarlardan saklasınnn :D:D

ATAKANALTUG

ATAKANALTUG

Üye
selam öncelikle.Diyeceksiniz bu HTC düşmanlığı ne.Bir kaç madde sıralayım kararı siz verin.Öncelikle telefonum HTC Salsa.Paramla başıma bela almak tabiri bu olsa gerek.sorunları sıralayım ve şunuda ekleyim bu sorunlar bütün htc modellerinde genel.
1-Hafıza sorunu( Dahili bellek o fiatta bir telefon için çok düşük,ve harici belleğide elinden geldiğince kulandırtmıyor telefon)
2-Navigasyonun işe yaradığını henüz görmedim.hiç bir şekilde bağlanmıyor.
3-Abartılı bir şarj sıkıntısı var.
4-Çektiğim fotoğrafları önce kaydeden telefon daha sonra bunu garip bir şekilde yok ediyor:)Ulaşamıyorum.vs..vs...
Özetle başınıza paranızla bela almayın diyorum.İlk fırsatta kurtulacağım bu telefondan ve HTC den uzak duracağım bidaha.tecrübe oldu.

Böyle Saçma Konular Açmayın nerdeyse Her Telefon Markasının Bir Modelinde Sorun Vardır Hiç Bir Markayı almayalım o zaman...

MasteLaa

MasteLaa

Üye
HTC ve Salsa ikisini bir ayır bakalım..HTC bir firma ve Salsa da ürettiği bir model..O zaman iPhone 2g yi ben beğenmedim İphone almayın..Bunu dersek içine 4s ve yeni çıkacak iPhone'u da katmış olurum..Biraz dikkat edelim.

• Beğen
Tepkiler: krazy ve aldemirfatih
Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
Koskoca Htc yi böyle kötülemen hoş değil. Bende Htc Salsa kullandım dediğin sorunlardan sadece sarj sorununu yaşadım buda her akıllı telefonlarda var. Biraz araştırırsan telefonunu sevebilirsin kardeşim :)

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
bi kere onu diyeceğine htc salsa almayın desen daha doğru olmaz mı

abandonware

abandonware

Üye
len de get; (dreamagic'in tabiriyle) belediyemi dağıttı htcleri gidip samsung alsaydın madem zorlamı aldırdılar?

Jomolocco

Jomolocco

Üye
yedek olarak htc one x aldim sarj kapinida taktim on numara cihaz iphone 4sin yerini tutmaz
tabi ;)

birkent80

Üye
    Konu Sahibi
telefonda 2 tane dosya yöneticisi yüklü.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
len de get; (dreamagic'in tabiriyle) belediyemi dağıttı htcleri gidip samsung alsaydın madem zorlamı aldırdılar?

valla kardeş yakışan cevabı vermişin bizim bi şey söylememize gerek kalmadı :D :D

Üst Alt