sahibinden telefon alışverişi

Sponsorlu Bağlantılar

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
sahibinden telefon alışverişi
şu sitede telefon alırken replika model telefonlar en üstte gözüküyo onlardan nasıl kurtulurum mesela note 3 arıyom sıfır note3 599tl yazıyo sinir oluyorum

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
"Fiyata göre azalan" yap. En pahalı olanlar üste çıkar. Sayfa sayfa bakarsın.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Şikayet edebilirsin. Ama sen 10 tanesini şikayet edersin onlar kapanana kadar 20 tane daha eklenir.
Tek çözüm min fiyat belirlemek. Mesela 1000 lira üstü aratırsan replika görme ihtimalin olmaz.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
onları doğrudan görmeme gibi bir şansın yok.en iyisi fiyat aralığını sallıyorum +750 yap kurtulursun

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
oyle yapıyorum zaten insanlar s4 kataloguna note ekliyo bu sahibinden nasıl bir onay yapıyo anlamadım

caps6

caps6

Üye
ben daha önceden şikayet etmiştim bazılarını ciddiye almadılar.Hala ilanları duruyor.Bir kişinin bir iki ilanı vardı onu sildiler.Diğer şikayet ettiğim en az 10 tane telefon ilanı vardı.Onu silmemişler.Artık sahibinden şüpheleniyorum satıcılarla anlaşması var galiba. Bazıları Orjinal telefonların resimlerini özelliklerini koyup açıkça orjinalden farksız onda ne yaparsan bunda da onu yaparsın yazıyorlar.
ilan sırlaması yapıyorsun replika telefona 750 lira isteyen de var o da çözüm değil yani.Çok dikkatli olmak lazım.

Üst Alt