sahadan ve mackolik uygulamasında out of memory eror hatası alanlar.

Sponsorlu Bağlantılar

rdom

Üye
    Konu Sahibi
sahadan ve mackolik uygulamasında out of memory eror hatası alanlar.
Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonunda bu soruna kısmen de olsa çözüm buldum.internette çok araştırmama rağmen kaynak bulamadım.kendi yöntemimle deneme yanılma yöntemiyle sorunu çözdüm.şuanda halen uygulamanın üstünde çalışıyorum yarın öğlene kadar bu sayfada rapid linkini vericem .uygulamayı telefonunda hiç açamayanlar artık açabilicekler ve kullanımda uzun süre out of memory hatası almıycaklar...

• Beğen
Tepkiler: raci, meboli ve emre982

rdom

Üye
    Konu Sahibi
mackolik uygulamasını telefona yükledikten sonra yapılandırmada turkcell wap seçin erişim noktası olarakta turkcell internet..uygulama üstünde ayarlarda uygulama erişimi iletişim -şebeke erişim : sadece ilkinde soru işaretleyin -mesajlar herzaman sor - bağlantı izin yok veri erişiminde bütün seçenekler izin yok yapın -otomatik başlat izin yok. bunları yaptıktan sonra uygulamayı açın onay ettikten sonra uygulamayı kapatıp tekrar açın hepsi bu kadar...
ben 64 kb hafızası olan telefonda denedim normalde hiç açılmıyordu şimdi ise bağlantıya izin verdikten sonra anasayfada bütün maçlar çıkınca uzun bir süre hata alınmıyor maç içeriğine girdiğiniz de 30 ile 45 saniye sonra hata alıyorum..şimdilik bu kadar hiç kullanamamaktansa bu program şimdi işinize yarar en azından bedava bir uygulama...denedikten sonra yorumlarınızı yapın...
link...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sağol

darülmendep

darülmendep

Üye
He yav bu sorun bende de oluyordu

office boyxD

out of memory biçoğu sitede oluyo bende de :S