Sahadan mobil uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

ZBoNuR

ZBoNuR

Üye
telefonum 5130 saglıklı bir şekilde çalıştı.

tele_teknik

Üye
arkadaşlar ben vodafone kullanıyorum dogal olarak turkcell uygulama dukkanından bır sey ındıremıyorum avea ve vodafone kullanıcıları bundan yararlansın dıyorum ilginize teşekkurler EMEĞE SAYGI yeter....hepınızın şeytanı bol olsun bu aarada...

--------------- Ekleme ---------------

link :

arkadaşlar ben vodafone kullanıyorum dogal olarak turkcell uygulama dukkanından bır sey ındıremıyorum avea ve vodafone kullanıcıları bundan yararlansın dıyorum ilginize teşekkurler EMEĞE SAYGI yeter....hepınızın şeytanı bol olsun bu aarada...

fkrtdry

Üye
arkadaşlar hattım avea.mobil mackolik veya sahadan proğramı ücretsizmi.ve siteye vireless ile giriliyormu ücret gidiyormu kısaca :))(bu arada telefon samsung gt-s52233w)proğram uyumlumudur.yardımcı olursanız çok sevinirim.

SAMSUNSPORLUYUM

SAMSUNSPORLUYUM

Üye
Ben de vodafone kullanıcısıyım ama bu uygulamayı getjar.com dan indirdim.ve kullanıyorum hiç bir sorun yok.fakat sanırsam kullanırken internet aboneliğiniz olsa iyi olur.ben aboneyim.abone okunmadığında bu uygulamanın tl yiyip yemediğini bilmiyorum

txxxttt

Üye
güzewl

anisti

anisti

Üye
bencede süper ya iddaacılar için süper birşey hemde ücretsiz

kartal6335

Üye
arkadaslar yeni sürüm 1.0.8 rar olarak ekleyebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

odemis1982

Üye
arkadaşlar bu sahadan uygulaması çin iphonelarında dokunmatiği çalışan varmı

by berk

by berk

Üye
eyvallah

quti714

Üye
ya avea için yokmu benm arkadaşlarımda kullanıyor beyler turkcell li olanlara ücretsiz bu uygulama

3rhan336

3rhan336

Üye
dokunmatik telefonlarda çalışmıyo yaww :off:

maynakere

maynakere

Üye
turkcell aboneleri ücretsiz kullanıyorr ama maç kod larnı göstermiyorr..

darbkerem

Üye
Çok güzel bir program kontörde gitmiyo çok işime yaradı teşekkürler.

mxcmxc

Üye
lütfen bağlantı ayarlarınızı kontrol ediniz.Cihazınız Turkcell wap erişim noktasını uygulama üzerinde ücretsiz olarak kullanamıyor.

diye bir hata veryor var mı çözen=?

kenjer

Üye
2700 kullanıyorm fakat telefonum desteklemiyor napabiliriz bi yardımcı olsanız

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
teşekkürler.. attım telefona ;) daha doğrusu abimin telefonuna attım :)

maxirabit

maxirabit

Üye
:hmmm

ziyafirat

Üye
yeterli bilgi vermemişsiniz.....

krpi

Üye
Merhaba , Telefon Modelim 5235 , 'Telefonunuz Desteklemiyor' diyor buna bi care varmı?

iyi calısmalar..

qweasddsa38

Üye
arkadaşlar ben yeni telefon aldımda bu konuda turkcell hariç bir yerden bulursanız siteyi buraya yazarmısınız

Üst Alt