Sahadan mobil uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

zionland

Üye
merhaba benim telefon modelim nokıa 6600 1 hafta önceye kadar sahadan uygulamasına girebiliyordum simdi girdigimde anasayfa cıkıyo soucları seciyorum top dönüyo sonra tekrar anasayfa cıkıyo ve baglantı hatası veriyo turkcell müsteri hizmetlerine sordum 2 gün icinde düzelcek diyolar alt yapı calısması varmıs ondandır diyolar yardımcı olabilirmisiniz

co-rhyme

Üye
:naughty:

zionland

Üye
yeni sürümünü bulamıyorum nasıl yükleyebilirim

mcan111

Üye
e72 ye uyumlu deıl yok mu bı caresı

tusubasa

Üye
Arkadaslar bu uygulamayı telefonunuzdan indirim wap.uygulamadukkani.com aynen yazın ucretsız bı sıtedır. Yeni surumu burdan guncelenir indire bilirsin buraya wap ile bağlanalım wap 6630 2222 gonder ornek ayarlar gelir butun renkli tel oluyo eğer guvenmiyosanız kontorunuz bitimi bağlanin indirin uygulamayı uygulamadanda bağlanın wap ile bağlanın yine n95 n96 n97 turkcel internet ile bağlanın maçlar ekrana geldimi ucretsiz olup olmadıgı anlasılır ucretsızdır 8 aydır kulanıyom

yusoram

Üye
ARKADAŞLAR TELEFONUN NOKİA 3600 SLİDE İNDİRDİM SAHADAN'I AÇTIM SONUÇLAR'A TIKLADIGIMDA KENDİ KENDİNE KAPANIP: Lütfen bağlantı ayarlarınızı kontrol ediniz Cihazınız Turkcell WAP erişim noktasını uygulama üzerinde ücretsiz olarak kullanamıyor DİYOR NE YAPMAYIM LÜTFEN YARDIM !!!

office boyxD

ARKADAŞLAR TELEFONUN NOKİA 3600 SLİDE İNDİRDİM SAHADAN'I AÇTIM SONUÇLAR'A TIKLADIGIMDA KENDİ KENDİNE KAPANIP: Lütfen bağlantı ayarlarınızı kontrol ediniz Cihazınız Turkcell WAP erişim noktasını uygulama üzerinde ücretsiz olarak kullanamıyor DİYOR NE YAPMAYIM LÜTFEN YARDIM !!!
wap ı seçmediysen,wap ayarlarını şebekeden ücretsiz alabilirsin

selam orhan

selam orhan

Üye
buraya bakın inceleyin sonra gelin burdan beleşe indirin bana teşşekür edin butununa basın tmm kardeşler daha sonra var var fanatik fotomaç var var daha ben size bukadarını söylrdim timleri gidin turkcell iletisim merkezine ordan samsungun oyun katolğu var onu isteyin oyunlar bakarsınız

--------------- Ekleme ---------------

fıfsonıc

Üye
Tamamen ücretsiz bir servistir.

Web sitesinde belirttiği gibi "İndirmesi ve kullanması bedava" 'dır, uygulamayı yüklerken ve kullanırken kesinlikle GPRS ücreti ödenmez.

Maçları canlı olarak takip edebilirsiniz, iddaa kodundan maç takibi yapılabilir.

Haberlere, puan durumuna, fikstüre, karşılaştırmalara, takım detaylarına bakabilirsiniz.

Kullanmak % 100 ücrezsiz değil ne demek istediğimi sen anladın sanırım..

albayooo44

Üye
bugün akşam göteborg banko

jensonbutton44

Üye
50 kuruş gitti benden İnş dahada gitmez eminmisiniz ücretsiz oldugundan yada belirli bir süresimi var ücretsiz kullanmanın

Hammer0505

Hammer0505

Üye
:nono:uygulamalrdaki bazı programlar bedava diğerleri ücretli !!:nono:

Hammer0505

Hammer0505

Üye
birde mackolik var turkcell uygulama dükkanında istediğinizi bulabilirsiniz

Barano999

Üye
Hayret ki ne Hayret! Bu uygulamayı Telefonum Desteklemiyor? Samsung Monte 5620 nasıl desteklemiyor sitede uygulama yetkilisi vardı sanırım sormak istiyorum kendilerine... İlginçtir eski telefonum Nokia 3220 yi desteklemesine ragmen ondada uygulamada kurulum gerçekleşmiyordu.

SahadanMobil

SahadanMobil

Üye
Ben de hayret ettim sanki size özel davranılıyor gibi yazdığınıza, bir eksik varsa sade şekilde anlatın çözülür.

MIDP 2.0 olduğu için, 3220 teknik olarak destekliyor görünüyor. Hafızada yeterli yer olmayabilir. Veya yeni sürüm cihaz'ın Max. Jar Size 'ını aşmış olabilir ancak bu veriyi Nokia sitesinde bulamadım.

5620 eğer desteklenen yeni bir model ise siteden mesaj göndererek istek yapın, listeye eklencektir.

Ayrıca, herkez bilsin ki burada yazdıklarım sadece beni bağlar ve genel bilgilendirme amaçlıdır.

//

Hayret ki ne Hayret! Bu uygulamayı Telefonum Desteklemiyor? Samsung Monte 5620 nasıl desteklemiyor sitede uygulama yetkilisi vardı sanırım sormak istiyorum kendilerine... İlginçtir eski telefonum Nokia 3220 yi desteklemesine ragmen ondada uygulamada kurulum gerçekleşmiyordu.

arabesk33

Üye
merhaba dostlar ben n73 kullanıyorum ama son sürümü indiremedim waptan turkcelll uygulamalara girince mavi bir ekran geliyor ve indiremiyorum 3 farklı n73 de denedim aynısı oldu n958gb denedim ve 6233 te denedim sorun yok ordan indirebiliyorum sorun nerden kaynaklanıyor acaba yardım edebilecek varsa svinirim tşkler

BEDİRHAN789456

Üye
sahadan yazıyorsun 2580 gönder sana link geliyor ve indiriyorsun kullanmaya başlıyorsun

arabesk33

Üye
tamam da işte sorun da orda link e tıkladıktan sonra n73 te görüntü çıkmıyor bu yuzden indiremiyorm

muratbasol

muratbasol

Üye
arkadaşlar sahadan uygulamasına en kısa zamanda sahip olun ve deneyin derim.idda sonuçlarına ve haberlerien ücretsiz bakmak isteyenler için kaçınılmaz kampanya...

Üst Alt