Sahadan mobil uygulaması

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında swat882 tarafından paylaşıldı. Okunma: 161704 | Cevaplanma: 128

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Uygulama Dükkanı. Sahadan.com Mobil

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ...İNDİRMEK ÜCRETSİZDİR ARKADAŞLAR....AMA BENİM TELEFONDA GİRMİYOR SON SÜRÜM LAZIM BİRİSİ SON SÜRÜMÜNÜ KOYABLİR Mİ?
  2. bi bakalım :sn:
  3. var mı cwp
  4. Bi deneyelim
  5. gprs ücretli bi produr...bi maça bakarsın dünya kontür gider tavsiye etmem
  6. Tamamen ücretsiz bir servistir.

Web sitesinde belirttiği gibi "İndirmesi ve kullanması bedava" 'dır, uygulamayı yüklerken ve kullanırken kesinlikle GPRS ücreti ödenmez.

Maçları canlı olarak takip edebilirsiniz, iddaa kodundan maç takibi yapılabilir.

Haberlere, puan durumuna, fikstüre, karşılaştırmalara, takım detaylarına bakabilirsiniz.

Uygulama Dükkanı -Sahadan.com Mobil
  7. Sitesinde herşey ücretsiz yazıyor üstelik uyumlu telefonlar listesinde 6120 var,iyi güzel bişeye benziyor da Symbian S60 Nokia 6120 de uyumlu değil uyarısı veriyor yükliyemedim.
  8. Avea abonelerinede ücretsiz mi acaba bir bilginiz varmı
  9. arkadaslar ben 2 aydan beri kullanıyorum cok guzel bi uygulama ustelik baglantı ucreti bile yok baglanırken Turkcell wap baglantı noktasını secmenizz yeterli. ostelik canlı canlı mac sonucları gol atıldıgında gol sesi mukemmel yorumlar puan durumu futbolla ilgili bi cok sey var tavsiye ederim iddia oynayan arkadaslara.sadece Turkcell abonelerine
  10. arkadşım ben indirdir arada-sırada 2 şer kontört gidiyo acaba türkcell wap mı seçileck

ayrıca nereden seçilyo türkcell wap
    bi yardım etsen
  11. kusura bakamayın ben Avea uygulama dükkanı demiştim sayın maxsi cep yetkilileri
  12. hiç knt gitmiyormu
  13. Evet servis tamamen ücretsizdir.
  14. bakalım
  15. süper bişi :D
  16. arkadaşlar kontürünü<z gider
  17. Gitmez diyorlarsa gitmez herhalde niye böyle bir şey yapsın Turkcell..
  18. Sahadan.com'un sitesinde son sürüm yok mu?
  19. malesef söyledikleriniz bir yalan. ben denedim Turkcell wap ile girdim gprs ücreti alınıyor
  20. hadi ya ne bedavası turcell faturasız hattım var Turkcell wap seçili ama her girişte 2 kontör gidiyor ne bedavası lütfen açıklarmısınız bunu:@
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. sahadan wap indir

,
  2. sahadan indir

,
  3. mobil sahadan indir

,
  4. sahadan.com ındır,
  5. sahadan uygulaması,