Sagdaki RAkam tuşlarını yazmak????

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında punqermojo tarafından paylaşıldı. Okunma: 8853 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sagdaki RAkam tuşlarını yazmak????

Arkadaşlar Klavyenin Sag köşsindeki Rakamların çalışmasını nasıl yaparım yardım edermisiniz format atmadan önce çalışıyordu Şimdi ise çalışmıyor sorun nedir acaba?

Yazan: punqermojo
  2. num lock açıkmı ? bi bak :D

3. Aygıt yöneticisine bak , orada eksik sürücü varsa yükle.Ayrıca klavyen USB girişliyse , farklı bir portta dene.Birde anakartını Chipset'ini yükleyip deneyebilirsin.

4. teşekkürler num lk açık degilmiş :)

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler kardes açık degilmiş vallaha :D

5. olur böyle durumlar.
    :ehe

6. Pardon "rakamlar" ifadesini görmemişim.Aklım klavye kenarlarındaki kısayol tuşlarına gitti. :)

7. önemli degil :) olur böle şeyler :) yinede teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

:ehe:ehe

8. :d: sorunun çözülmesine sevindim

9. :oke::oke:

10. hahaha demiştim :ehe

11. :d::d:

Sagdaki RAkam tuşlarını yazmak???? konusuna benzer içerikler

1. Rakamların Dili ( 6 Eylül 2007 | Konu Dışı )

Türkiye'de kaç okul var? 67 bin... Kaç hastane var? 1220... Kaç sağlık ocağı var: 6 bin 300... Peki kaç cami var? 85 bin... Her 60 bin kişiye 1 hastane düşerken, 350 kişiye 1 cami düşüyor. Peki kaç kilise var? 270... Kaç cemevi var?...
  2. "Bana rakam yazmak yakışmaz" ( 9 Eylül 2009 | Galatasaray )

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, kulübün divan kurulu toplantısında, üyelere çok özel bir açıklamada bulundu. Polat, Arda Turan’la aralarında geçen diyaloğu Galatasaraylılarla paylaştı. Geride kalan aylarda Arda’yı ofisine...
  3. Rakamların Sırları ! ( 26 Mart 2010 | Garip ve İlginç Olaylar )

Krazzo (11 EYLüL): New York City 11 harf, Afganistan 11 Harf, Ramsin Yuseb (1993’te ikiz kuleleri tehdir eden teröristin adı) 11 harf, George W. Bush 11 harf, New York Amerika’nın 11. eyaleti, ikiz kulelere çarpan ilk uçağın uçuş...
  4. Rakamlarla kongre! ( 30 Eylül 2012 | Haber Köşesi )

16 basamağın sırrı... Başbakan Erdoğan’ın 4. ve son kez genel başkan adayı olacağı AK Parti kongresi, Ankara Kapalı Spor Salonu “Arena”da yapılacak. Kongreye üst yönetimdeki değişikliklerin yanı sıra Erdoğan’ın konuşması damga vuracak....
  5. Samsung Galaxy W i8150 için eksi tip tuş takımıyla mesaj yazmak istiyorum ( 6 Aralık 2012 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Samsung Galaxy W i8150 android 4.1.2 sürümünü yükledim. Eksi tip tuş takımıyla mesaj yazmak istiyorum ama klavye ayarlarında öyle bir seçenek yok. ARKADAŞLAR ACİL YARDIM LÜTFEN yani şu rakamlarla T9 açıkken yazıyoruz ya öyle diyorum
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 12:28:21