Saç kesim numaraları neye göre belirleniyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Saç kesim numaraları neye göre belirleniyor?
Hani berbere "5 numaraya vur" "3 numaraya vur" deriz ya o 3-5 numara neye göre belirleniyor? Bir sitede 5 numara=5mm gibisinden şeyler yazıyordu doğru mudur? Berbere gitmekten nefret ediyorum, her seferinde kısa oluyor sürekli "öğrenci" demekten de bıktım onu da sevmiyorum. Kestikten birkaç gün(veya hafta)sonra keşke şu anki saç uzunluğumun numarasını bilsem diyorum. Az sonra yine gideceğim. Lütfen birşeyler biliyorsanız yazın.

Mert

Mert

Üye
Ben de öyle biliyorum. 5mm, 3mm şeklinde.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Ben de merak ettim simdi :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
berbere makinayla değil tarak-makasla al de
sen yeter dediğinde durur

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Şuan berberde müşteriyi bekliyorum, abiye tarakla kısalt dedim :)

man20

man20

Üye
şölede yapabilirsin diyelim adam saçını kesti adama sor abi kaç numarayla kestin die. bi soraki sefere kuaföre gittiğinde sen bi öncekini düşünerekten daha büyük bi rakam sölersin ve öyle kesmesini sölersin böle böle yaparak istediğin saç numarasını belirleyebilirsin.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
şölede yapabilirsin diyelim adam saçını kesti adama sor abi kaç numarayla kestin die. bi soraki sefere kuaföre gittiğinde sen bi öncekini düşünerekten daha büyük bi rakam sölersin ve öyle kesmesini sölersin böle böle yaparak istediğin saç numarasını belirleyebilirsin.

Mesajını şimdi gördüm(evdeyim) ama aklımda tutarım öneri için sağol :)

Uhops

Uhops

Üye
aynı durum bendede vardı 4 gün önce gittim adama ensemi, kulağımın üstünü falan bi topla dedim, bu seferde çok az kesti ama kabak gibi dolanmaktan iyi:naughty:

..maHsun..

Üye
saçın yine uzasın baya uzasın sonra azcık daha uzat ve dur daha uzatma git berbere ''hele bağ ağabeY menim bu zaçımı 3 numero ile amerika mamerika drashı yap'' de adam bu şekilde dilinden anlar Eyer saçın yine kötü olursa gel yüzüme dükür

OğuzcanAbi

Üye
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
konu sohbete dönmüş

Üst Alt