s6 ozellikler neler

Sponsorlu Bağlantılar

hasimoooo

Üye
    Konu Sahibi
s6 ozellikler neler
Merhaba arkadaslar yeni telefonum s6 ama hakkinda fazla bilgim yok bataryasi nasil kacgun gidiyor kamerasi kac mp lutfen beni aydinlatin

avast

avast

Üye
Almadan önce araştırmek daha mantıklı gibi

• Beğen
Tepkiler: Invoke

hasimoooo

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler şarji kacgun gidiyor acB

avast

avast

Üye
Yarım gün

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Konu ile alakasız ama paylaşmak istedim: "Benim Nexus 5 2s 30dk ekran süresi veriyor." :D

hikmet366

hikmet366

Üye
Telefonu aşırı derece de kullanırsan yarım gün şarjı ancak gidiyor ama şarj aleti ile telefonunu yarım saat şarj ile %70sarj oluyor.

Kamera çok iyi kalitesi var muhteşem belki s7 nin yayından gelemeyebilir ama çok iyi kamerası var 4k video özelliği ile güneşli bir alanda dehşet verici videolar yakalayabilirsin . Bu cihazda tek sıkıntı şarj problemi mevcut .

Telefonda hiçbir kasma donma mevcut değil tabiki telefonu 80 90 derece olunca biraz sapitiyor dönüyor:)

Hele birde telefon çok isiniyor ;)

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

avast

avast

Üye
Konu ile alakasız ama paylaşmak istedim: "Benim Nexus 5 2s 30dk ekran süresi veriyor." :D
mert benimki veriyor bi 4 saat falan ya denemek lazım bu gün deneyeyüm atalım yarın kapıştıralım 2600 mah 2k ekran :D

Invoke

Invoke

Üye
mert benimki veriyor bi 4 saat falan ya denemek lazım bu gün deneyeyüm atalım yarın kapıştıralım 2600 mah 2k ekran :D

Ooo, yarış varsa 4'e ben de zorlarım. 2300mah/fhd =P

Geliştirici kerneli biraz performans yönünde ayarlamış da bataryadan kaybediyoruz doğal olarak ama kullanıyorum 1-1.5 aydır böyle. Bi' de eskidi artık tabi. :D

avast

avast

Üye
Ooo, yarış varsa 4'e ben de zorlarım. 2300mah/fhd =P

Geliştirici kerneli biraz performans yönünde ayarlamış da bataryadan kaybediyoruz doğal olarak ama kullanıyorum 1-1.5 aydır böyle. Bi' de eskidi artık tabi. :D
Benim malesef kernelim ayarım falan yok knox :D düzde 3 4 saat arası veriyor 7 8 saat aktif kalıyor mobili hiç kapatmıyorum işte günde 2 defa şarj oluyor sonra :D ama batarya düzelene kadar telefon değiştirmiycem bidaha :D

Üst Alt