S5620MFJF1 Route 66 Samsung Monte --->

Sponsorlu Bağlantılar

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
S5620MFJF1 Route 66 Samsung Monte --->
Linki

Bence bu firmware Montenin en iyi firmware'i!! İçinde Samsung LBS Navigasyon (Route 66) yazılımı entegrelidir. Henüz denemedim birazdan deneyeceğim ;) Video Player ve Task Manager'de desteklediği söyleniyor!!

• Beğen
Tepkiler: ykuyugoz ve cepchii

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Denediniz zaman gelişmeleride bizimle paylaşmayı unutmayın =) Merakla bekliyoruz:oke:....

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Buraya yazacağım :)

TasteKiN

TasteKiN

Üye
Sonuc ne acaba?

canerceliktug

Üye
merakla haberlerini bekliyoruz...

affective06

Üye
route 66 nın monte ye uygun bi navigasyon programı yokki etegre etsinler firmware ye

gissever

Üye
Linki

Bence bu firmware Montenin en iyi firmware'i!! İçinde Samsung LBS Navigasyon (Route 66) yazılımı entegrelidir. Henüz denemedim birazdan deneyeceğim ;) Video Player ve Task Manager'de desteklediği söyleniyor!!
Evet arkadaşlar adı geçen yazılımda Route 66 var ve çalışıyor. Ben de denemiştim. Ancak bu yazılımı atınca telefon ingilizce oluyor. Türkçe yazma ve Türkçe menü desteği yok. Ancak Route 66 da türkçe desteği var. Farketmez, İngilizce kullanırım derseniz bence güzel. Şu an kullanmıyorum yalnız...

BeeGee

Üye
E sonuç ne şimdi yazmamış arkadaş?? Task manager kurulmuşmu?

ckilinc

Üye
ben yazıyım task manager yok dil ingilizce oluyor ayrıca routa 66 da navigasyon yapmak için lisans satın almanız gerekiyor yüklemek isteyenlere duyrulur

greeneyes72

Üye
arkadaşlar nokia e 66 için navigasyon programı nasıl yükleye bilirim?

ex37

ex37

Üye
bu zıkkımın türkçesi yokmu, geçen biri öve öve öküz etmiş yükledim telefon ingilizce oldu, zaten türkçesini zor kullanıyoruz...

sonlevent36

sonlevent36

Üye
Linki

Bu firmware'de Samsung LBS Navigasyon (Route 66) var ve bRnSL arkadaşımızın verdiği CSC dosyası ile firmware'i kurarsanız Türkçe de oluyor.

Ancak Video Player, Task Manager, 400x240 mp4 oynatma gibi özellikleri için patch kurmanız gerekiyor.

caglarorhan

Üye
S5620MFJF1 Route 66 programlarının nasıl kurulduğunu (monte için) anltan bir konu varmı? ve navigasyon nasıl olacak...

archillus

Üye
arkadaşlar varmı navigasyon u yükleyebilen ve kullanan

mertarmagan

Üye

Üst Alt