S5233w Vodafone servis ayarları için yardım lütfen

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında bazooka_z tarafından paylaşıldı. Okunma: 3430 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. S5233w Vodafone servis ayarları için yardım lütfen

S.a.
    Ben samsung s5233w kullanıcısıyım.Telefon için e-posta ve diğer internet ayarlarını yapmak istiyorum.
    Müşteri hizmetlerini aradım.Listemizde desteklenmiyor felan dedi.Manuel ayar yapmak için neler yapmam lasım pop3 gelen sunucu giden sunucu nerelere ne yazmam lazım.Teknik konuda bilgili arkadaşlardan ricamdır.Lütfen yardım edin.
    Şimdiden teşekkürler.

Yazan: bazooka_z
  2. siteden araştırma yaparsan bulursun veya nokia manual ayarlarını kendine uyarlayabilirsin eğer istersen nokia manual internet ayarlarını gönderirim

3. saol kardeş buldum tşkkrler

4. arkadaşlar benimde internetimde sorun var gt s5233w telefonumda.2 günlük daha ama o.facebook.com a ücretsiz giriş yapmak istiyorum girmyor bi süre bekledkten sonra talep zaman aşımı diyor ayarlarını nasıl yapmamız geriyor yönlendirirseniz sevinirm. teşekkürler

S5233w Vodafone servis ayarları için yardım lütfen konusuna benzer içerikler

1. vodafone mobil tv ayarı alamıyorum bi yardım edin lütfen abiler ( 30 Haziran 2010 | Vodafone Servisleri / 3G )

arkadaşlar dün mobil tv ye üye oldum paketimi seçtim ve telefonum da destekliyo ama ayarlarımı yapamadım ayar derken ne demek istenio bi de vodafone 3636 bi link gönderdi linki açıyorum kanallar çıkıo seçiorm ve karşıma "an unexpected...
  2. Samsung s5233w yardım lütfen! ( 8 Aralık 2010 | Samsung )

arkadaşlar wifi ile normal nette geziyorum ve tarayıcı olarakta girdiğim yeri seçiyorum fakat ebuddy , opera gibi şeylerde bu olmuyor yani ücret ödemem gerekiyor girince bunun bir yolu varmı acaba ???
  3. n8 için dns ayarı yardım lütfen :) ( 9 Nisan 2012 | Symbian^3 Genel )

arkadaslar mrb . Bugun n8 e soft format attım dns ayarı silindi... Bana dns ayarı verebilecek varmı?. İyi forumlar :)
  4. Pinphone 4S mikrofon ayarı için yardım lütfen ( 16 Ekim 2012 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

*#33646633# ile ayarlara girdim ve telefonun bazı ayarlarını karıştırdım sanırım.telefonla konuşurken ses yankılanma yapıyor bu telefona sahip olan varsa mikrofon ayarlarını yazabilirmi
  5. vodafone sms paketi için yardım lütfen ( 23 Kasım 2012 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşlar vodafone 12bin sms paketimi yenileyeceğim ,bakiyem - 5 tl, ben birazdan 10 tl parça kontr yükleyeceğim, bu durumda bakiyem 5 tl olacak, 9.9 tl olan 12 bin sms paketim yenilenir mi ? yani bakiyemi - 5 tl yaparmı yoksa bakiyeniz yoktur...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 12:46:58