S5230W/S5233W Fw ve Patch S5230WPDJE4 htc Hero Version & StarBerry v3 + FLash Oyun(VİDEOLU ANLATIM)

Konu, 'Samsung' kısmında sessiz_cocuk tarafından paylaşıldı. Okunma: 23713 | Cevaplanma: 112

1. kardeş ben tema yüklemeden önce modelim S5233W+JV+JF idi sonra tema yükledim ve temadn sıkıldım orjinal firmwareye döndüm(s5233WJVIG7) ama bu firmwarede *#6984125*# yapıp software versiona basınca model S5233W+JV+IG çıkıyor ve bu firmwarede yazılar biraz daha kalın ben modeli tekrar S5233W+JV+JF şekline nasıl dönüştürebilirim?
  2. HOcam ben dediklerinizi birebir yaptım ama enson telefonu açarken beyaz ekranla karşılaşıyorum... patch menusüne girince yukarıdaki resimdeki kadar uzun bir liste çıkmıyor... res klasörünü indirip hafıza akrrtına attım... sorun belki telefonn hafızında olmasındadır amam beyaz ekran varken nasıl atacam telefon hafızasına... yardımcı olabilir misiniz.... birde benimki wifi li olan değil klasik 5233 star
  3. ilk olarak harika bir paylaşım yaptığın için teşekkür ediyorum....
    benim bir sorunum var en başta yükledim sizin verdiğiniz firmware patchı ve oldu sadece yazı yerleri siyah ekranda idi fakat ben bunun firmwareden kaynaklandığını zannedip tekrardan firmware kurdum,patch attım ve res dosyasını hem hafıza kartı hemde telefon hafızasına attım ama ekran busefer bembeyaz oldu ve ne yapıysam olmadı lütfen yardım ben patch ekranındaki toolsu karıştırdım started falan bişeyler dedi acab ondanmıdır lütfen yardım edin şimdiden teşekkür ederim...
  4. Arkaaşım ya en son hangi linki kullanıcaz onu bi verir misin :tşk:
  5. teşekkürler
  6. kardesm lütfen yardım et pach menu gelmiyooor
  7. lutfen yardım edin telefonun içindeki yazılar gözükmüyor ne yapmalıyım

8. ya ben mavi bar dolmadan tuş kilidine basılı tutuyom patch ekranı gelmiyo ne yapabilirim
  9. patch menüde hiçbirşey yok master patch ve change swf var res klasörü hem hafıza kartında hem telefonda yardım edin

Edit:tamam düzelttim bir yerde hata yapmışım eline sağlık
  10. :tşk:
  11. deneyecem htc yi
  12. Kardeş patch işlemıde bittikten sonra telefonu kapat ac demıssısın acarkende tuş kilidine bas patch menusu acılcak demısısn kardes basıyorum acılmıyo hıc bır sey bı yardım etsen hepsını yapıyourm orsaı olmuyorr :SSS
  13. peki wifi yi kullana biliyoruzmu
Yüklüyor...