S5230W/S5233W Fw ve Patch S5230WPDJE4 htc Hero Version & StarBerry v3 + FLash Oyun(VİDEOLU ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

salih_cep

Üye
sim kartı çıkartmıştım da sıktı :D eski orjinal sürüme dönebilirmiyim?

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi

--------------- Ekleme ---------------

orjnal firmware bu arkadaşım

korkikorhan

Üye
Teşekkürler paylaşım için Ben yaptım telefonuma tekrar aşık oldum diyebilirim :D yanlız menü2 seçeneği linkleri kırık tekrar koyabilirmisin.

inanma

Üye
kardeş allah ne murdadın warsa gösün çok sağol kinqsin

arkadaşlar ben bişi dicem garantiye götürmek için benim telin modeli bu türkçesini bulabilmisiniz nolur ne olmaz hani
S5233W+JV+JF SHP:VPP R5 2.1.1 ileride fln bişey olursa diye nolur ne olmaz

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler paylaşım için Ben yaptım telefonuma tekrar aşık oldum diyebilirim :D yanlız menü2 seçeneği linkleri kırık tekrar koyabilirmisin.

menu 2 linkler yenilendi

kardeş allah ne murdadın warsa gösün çok sağol kinqsin

arkadaşlar ben bişi dicem garantiye götürmek için benim telin modeli bu türkçesini bulabilmisiniz nolur ne olmaz hani
S5233W+JV+JF SHP:VPP R5 2.1.1 ileride fln bişey olursa diye nolur ne olmaz

*#1234# yaparak firmware versiyonunu doğru olarak yazarmısın arkadasım

korkikorhan

Üye
Bir sorunum var firmware yükledikten sonra ekran hassasiyeti kaydı her ne kadar kalibrasyon yapsamda olmadı. Mesela 5e basarken 2 ye basıo telefon

ozanorenay

Üye
ya kardes hepsini yaptım ama en sonunda teli açarken kilite basılı tutuyorum patch ekranı açılmıyo .. ne yapmalıyım..

darkeye1

Üye
kardeş bu s5233 de çalışırmı?

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Bir sorunum var firmware yükledikten sonra ekran hassasiyeti kaydı her ne kadar kalibrasyon yapsamda olmadı. Mesela 5e basarken 2 ye basıo telefon

ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım kalibrasyon hakkında tekrar yüklemeyi dene eski firmware yi tekrar at bi bak sonra tekrar bunu yukle.

ya kardes hepsini yaptım ama en sonunda teli açarken kilite basılı tutuyorum patch ekranı açılmıyo .. ne yapmalıyım..

patch yapamamışsın galiba arkadasım telefon açılırken sağ üst köşede kırmızı bi yazı gözüküyor mu<*

kardeş bu s5233 de çalışırmı?

bu firmware çalışmaz sadece 5233w modelleri içindir. ancak kullandığın telefonun yazılımına ait bir patch dosyası bulursan res klasörünü kullanabilirsin buna izin verir. dediğim gibi yazılımına ait patch bulman gerek. istersen *#1234# yap firmware versiyonunu bana burdan yaz ben sana yukleyebileceğin firmware ve patch bulmaya çalışırım. o zaman bu temayı kullanabilirsin.

inanma

Üye
hmm kardeş sana birşey diyicem şimdi ben buraya flash diye bi dosya açtım hafıza kartında açılmıyor engelliyor phonede açıyor nse şimdi yüklüyorum bakalım oyunlar gelicekmi gelmezse sölerim

devamını bekliyorum çalışmalarının ve temaların :)

tmm bişi dicem şimdi ben flashı tammen dediğin gibi yaptım sessiz çocuk interneten bulduğum swfleri yükleyemezmiyim ? yükleniyorsa bi ayrıntılı anlatırmısın denedimde olmadı

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
hmm kardeş sana birşey diyicem şimdi ben buraya flash diye bi dosya açtım hafıza kartında açılmıyor engelliyor phonede açıyor nse şimdi yüklüyorum bakalım oyunlar gelicekmi gelmezse sölerim

devamını bekliyorum çalışmalarının ve temaların :)

tmm bişi dicem şimdi ben flashı tammen dediğin gibi yaptım sessiz çocuk interneten bulduğum swfleri yükleyemezmiyim ? yükleniyorsa bi ayrıntılı anlatırmısın denedimde olmadı

swf derken menü mü yoksa oyun mu?

inanma

Üye
oYunLar menüyü fln yaptım herşey çok güzel ii gayet hoş 2 menü çokdaha güzel ve kullanışlı ama oyunlar ? swf oyunları buldum internetten flash oyunlar ama onları flash diye dosyaya attım resin içine atttım swf attım hala gözükmüyorlar bi el atarmısın

Yani senin dedğin gibi phone ve card da flash diye bir dosya yarattım bide orada swf diye bir dosya wardı interneten bulduğum oyunları oraya atttım ikisinede ama oyunlar açılmadı öle diyim

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
oYunLar menüyü fln yaptım herşey çok güzel ii gayet hoş 2 menü çokdaha güzel ve kullanışlı ama oyunlar ? swf oyunları buldum internetten flash oyunlar ama onları flash diye dosyaya attım resin içine atttım swf attım hala gözükmüyorlar bi el atarmısın

Yani senin dedğin gibi phone ve card da flash diye bir dosya yarattım bide orada swf diye bir dosya wardı interneten bulduğum oyunları oraya atttım ikisinede ama oyunlar açılmadı öle diyim

flash dosyasının içinde 1-17 arasında isimlendirilmiş oyunlar var onlardan yer değiştirebilirsin ancak yani atmış olduğun oyunların adını değiştireceksin. 1.swf dersen benim verdiğim 1 numaralı oyunun yerine senin indirdiğin oyun geçer arkadasım

Batuhan_KK

Batuhan_KK

Üye
videoda telefonun menü geçişlerinin yavaşladığı gözüküyor, orjinal haline göre hız farkı ne kadar oluyor?

inanma

Üye
ben flash diye bir dosya açtım ama :D walla telefonu açıp flash yazan uygulamaya basınca orda game diye bi dosya fln yok ama her hangi birine tıklayıp 1den 6 kadar basınca oyun açılıyor :D dur senin dediğini deneym :D

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler...

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
videoda telefonun menü geçişlerinin yavaşladığı gözüküyor, orjinal haline göre hız farkı ne kadar oluyor?

ilk açıldığında gayet iyi ancak daha sonra biraz yavaslıyor. daha hzlı bi menu bulmaya çalışıyorum. kndim yapmaya çalıştım olmadı ilk deneme başarısız türkçe bi firmware ye patch yapıp turkçe görsel bi menu çıkarıcam inşallah.

must20

Üye
Teşekkürler..

darkeye1

Üye

bu firmware çalışmaz sadece 5233w modelleri içindir. ancak kullandığın telefonun yazılımına ait bir patch dosyası bulursan res klasörünü kullanabilirsin buna izin verir. dediğim gibi yazılımına ait patch bulman gerek. istersen *#1234# yap firmware versiyonunu bana burdan yaz ben sana yukleyebileceğin firmware ve patch bulmaya çalışırım. o zaman bu temayı kullanabilirsin.[/QUOTE]

kardeş yazılım verisyonu s523GPMJA1

kardeş allah rızası için bul bana şu temanın s5233 iin olanını

MaxiHan

MaxiHan

Üye
ya benim s5233w var,eskiden okuyodu ama ilk yaptığım firmware dan sonra(8 ay önce kadar)okumamaya başladı.firmware sorunu die düşündüm,değilmiş.ara sıra okuyodu eskiden ama şu an hiç okumuyor.lütfen bir yardım edin c :S

versiyonum s5233wjvıg7

Üst Alt