S5230W/S5233W Fw ve Patch S5230WPDJE4 htc Hero Version & StarBerry v3 + FLash Oyun(VİDEOLU ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Ya şimdi de şöyle bir problem oldu, patch işlemini aynen resimdeki gibi yaptım, ama masaüstü ve widget ekranı görünmüyor, beyaz ekran çıkıyor, menüye de giremedim. Ama telefon açılıyor, arama tuşuna bastığımda arama kayıtları çıkıyor, menüye giremiyorum. Ekran bembeyaz kalıyor öyle, şaşırdım.
yazılar gözüküyor mu

--------------- Ekleme ---------------

swf widget demişsin flash destekliyor mu?

masa üstü widget tüm simgeler flash yazı swf ancak web siteerinde bildiğin 5233w özellikleri aynı

simsponge

simsponge

Üye
Tamam hallettim, ama şöyle bir sorun var şimdi de. Mesela Bluetooth veya Wi-Fi için üç dört menüye girip oradan işlem yapmam lazım. O widget'ları da masaüstüne eklemenin yolu var mıdır?

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hallettim, ama şöyle bir sorun var şimdi de. Mesela Bluetooth veya Wi-Fi için üç dört menüye girip oradan işlem yapmam lazım. O widget'ları da masaüstüne eklemenin yolu var mıdır?
wifi gelmiyo arkdaşım ama bluetooth eklemek için masa ustu menude yukarı doğru bir ok var sol menu tuşu ona bas açılan menuden bluetooth uzerıne basılı tut smge masa ustune gelsin :oke:

simsponge

simsponge

Üye
Ya bir de, buna Türkçe yazım dili nasıl ekleyebiliriz? Menülerde sorun olmuyor ama, telefondan çok aktif bir şekilde Facebook ve Twitter kullanıyorum, Türkçe karakter olmadan çok uyuz görünüyor çünkü, ondan dedim.

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Ya bir de, buna Türkçe yazım dili nasıl ekleyebiliriz? Menülerde sorun olmuyor ama, telefondan çok aktif bir şekilde Facebook ve Twitter kullanıyorum, Türkçe karakter olmadan çok uyuz görünüyor çünkü, ondan dedim.
yazılım samsung un çıkardığı son yazılımlardan daha türkçesi piyasada yok. patch le de turkçe olmuyor. birazdan yeni bi res klasörü daha yüklicem o şu an kullandığından daha hızlı ve daha fonksiyonel kendine ait tuş kilidi falan var istersen değiştirirsin. onda da türkçe olmuyor ama

Yeni menu eklendi...

flash oyun eklendi...

Bryan_Fury

Bryan_Fury

Üye
bide türkçe olsaymış mükemmel olurmuş gerçekten...

BodyBuilder

BodyBuilder

Üye
Arkadaşım blackberry yüklücemde tema 2 linkerini bidaha yüklermisin siteler açılıyor geri sayımı bekliyorum fakat download zamanı gelince tıkladığımda dosya bozuk veya bulunamadı yazıyor..Hadi beni bu temadan mahrum bırakma : )

japonoski

Üye
kurdum gayet güzel çalışıyorda sime kaydettiğim numaralar durduk yere silindi ve telefona numara kaydedemiyorum 0 0 diye gösteriyor :S

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım blackberry yüklücemde tema 2 linkerini bidaha yüklermisin siteler açılıyor geri sayımı bekliyorum fakat download zamanı gelince tıkladığımda dosya bozuk veya bulunamadı yazıyor..Hadi beni bu temadan mahrum bırakma : )
yarın upload ederim arkadasım ve elimden geldiğince türkçeleştirerek.

kurdum gayet güzel çalışıyorda sime kaydettiğim numaralar durduk yere silindi ve telefona numara kaydedemiyorum 0 0 diye gösteriyor :S
sim numaralarını silemez ki neden bole bişi oldu

BodyBuilder

BodyBuilder

Üye

--------------- Ekleme --------------

Saolasın bekliyorum,şimdilik heroyu yükledim çok güzel oldu eline sağlık.
Beyaz ekran ve font sorunu vardı.Patch menüden flashı seçtim ve fontu boş bıraktım oldu.
Oluncada starberry denicem.

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
res klasörü içerisine Font adında dosya aç
ve res klasörü içerisindeki yazı tiplerini res klasörü içerisine kopyala font sorunun çözülür

BodyBuilder

BodyBuilder

Üye
res klasörü içerisine Font adında dosya aç
ve res klasörü içerisindeki yazı tiplerini res klasörü içerisine kopyala font sorunun çözülür

Zaten klasör indiğinde o şekilde iniyor.Şuan orjinalinde klasör FONT olarak yazıyor zaten.Acaba küçük harflerle mi yazıcam farkedermi ?

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
fark etmez arkadaşım ama neden ole yaptı anlamadım şimdi neyse

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi

--------------- Ekleme --------------

Saolasın bekliyorum,şimdilik heroyu yükledim çok güzel oldu eline sağlık.
Beyaz ekran ve font sorunu vardı.Patch menüden flashı seçtim ve fontu boş bıraktım oldu.
Oluncada starberry denicem.

menu yu res klasörüne , HTCHeroConfig dosyasını HTC Files klasörüne at telefonu baştan başlat

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi

bu hata veriyor dediğin res linki bunu da indir az once verdiklerimi bunun içerisine at ondan sonra telefona at çalışsın arkadaşım

biraz parça parça oldu ama kusura bakma artık :P

BodyBuilder

BodyBuilder

Üye

bu hata veriyor dediğin res linki bunu da indir az once verdiklerimi bunun içerisine at ondan sonra telefona at çalışsın arkadaşım

biraz parça parça oldu ama kusura bakma artık :P

Off çok çok teşekkür ederim arkadaşım süper 4 4 lük oldu.
Emeğine sağlık :heyo:

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
türkçeleşti mi :9)

bana bi de bulunduğun ili yaz buraya

Üst Alt