S40 WhatsApp Numara , Bağlantı Sorunu Kesin Çözüm (C3-00)

Sponsorlu Bağlantılar

C.S

C.S

Üye
    Konu Sahibi
S40 WhatsApp Numara , Bağlantı Sorunu Kesin Çözüm (C3-00)
Bu hatayı benim gibi alanlar olmuştur. Numaramızı girdikten sonra Could Not Connected falan bi zırva alıyoruz.

Çözüm : Ayarlar > Yapılandırma Ayarları > Tercih Edilen Erişim Nok. > [Operatörünüz] Internet GPRS'yi Seçin. Ve WhatsApp'ı sorunsuz kullanmaya başlayın , İyi sohbetler.

• Beğen
Tepkiler: yeneraksu, anndriy ve whatsapp

whatsapp

Üye
Alllllah senden binlerce kez rağzı olsun 2 gündür bununla uğraşıyorum türkcell i arayıp kavga ettim hiçbi bilgi vermiyolar diye 1gb internet pakedi var hattımda kontör var bütün kro heriflerle muhatap ettiler beni gece gece çok duamı aldın ellerine sağlık

dj.eric

dj.eric

Üye
:tşk:

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Edge açik kaldi

aslanbaba

aslanbaba

Üye
:tşk:

Harun6754

Üye
Bu hatayı benim gibi alanlar olmuştur. Numaramızı girdikten sonra Could Not Connected falan bi zırva alıyoruz.

Çözüm : Ayarlar > Yapılandırma Ayarları > Tercih Edilen Erişim Nok. > [Operatörünüz] Internet GPRS'yi Seçin. Ve WhatsApp'ı sorunsuz kullanmaya başlayın , İyi sohbetler.

whatapp ne kardes bende c3 var ıyı bseyse bende kullanayım

anndriy

Üye
çok çok çok çok teşekkürler o kadar sayfa gezdim burayı şans eseri buldum Allah razı olsun

sfbcr

Üye
kardeş bnede c3-00 var olmuyor bağlantı hatası diyor

surfermummy

Üye
Çok teşekkürler, X2-00'da da aynı sorun vardı sayende çözüldü ;)

surfermummy

Üye
Facebook da açılmıyordu şu an o da açılıyor bir kez daha teşekkürler :D

yeneraksu

Üye

valla sırf sana teşekür etmek için sırf sana thanks yazmak için üye oldum :) günlerdir bununla ugraşıyordum allah senden razı olsun yaa ii günler.

özlmelms

Üye
benm nokia e72-1 tlfnumda kontr olunca veya paketm olunca whatsapp açılıyor fakat wifi ile bağlanmıyor yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

huaweii

Üye
Ya arkadaşlar bende giremiyorum sabahtan beri whatsapp a anlamadımda ne yapmam gerekiyo şimdi ne olur yardımcı olun banaa

Üst Alt