s40 rar veya zip dosyalarını açan program?

Sponsorlu Bağlantılar

s0s0

Üye
    Konu Sahibi
s40 rar veya zip dosyalarını açan program?
Arkadaşlar rar veya zip dosyalarını açan bir programa ihtiyacım var.Biraz araştırdım ancak s40 olan bulamadım.Bildiğiniz program varsa paylaşabilir misiniz? 128x160 boyutunda olursa çok iyi olur:)

• Beğen
Tepkiler: cetin_5587 ve oem0693

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye

buyur yükle :)

s0s0

Üye
    Konu Sahibi
@evanescence1907

Teşekkürler :)

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
işin görüLdüyse ne mutLu bize:oke:iyi forumLar

Reexecution

Reexecution

Üye
dosya bulunamadi error!

kadir2

Üye
thanks sagol

resul1213

Üye
link kırık kardeş dosya bulunamadı diyor

OrJilMeN

Üye
slm samsung wave 723 için dvix oynatma programı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim....!!

kerim5011

Üye
link kırık

12se12

Üye
kardes link kırık

guney28

guney28

Üye
o programların hiç biri bir işe yaramaz s40'larda

nickiy

nickiy

Üye
arkadaslar s40 larda rar ve zip acmak istiyosanız ki ben nokıa 5200 da actım bu programı kullanın. ''Zip utility'' google amcada aratın hemen cıkıyor zaten.

harviy_48

harviy_48

Üye
rar ve zipleri açan bir site var,googleye 'wopzıp.org' yaz çıkar,siteye dosyayı yükle o sana açarak verir,iyi forumlar :)

Archonn

Archonn

Üye
o programların hiç biri bir işe yaramaz s40'larda

Fazla peşin hükümlüsünüz. :/

Powergrasp isimli bir uygulama var üreticisi malcolm-soft isminde. Dileyen forumda arama yapıp indirebilir.
Uygulama zip,rar,tar.gz uzantılı dosyaları açabilmekte.

guney28

guney28

Üye

Fazla peşin hükümlüsünüz. :/

Powergrasp isimli bir uygulama var üreticisi malcolm-soft isminde. Dileyen forumda arama yapıp indirebilir.
Uygulama zip,rar,tar.gz uzantılı dosyaları açabilmekte.

ilk defa duydum deneyip buraya çalışıp çalışmadığını yazıcam.

Denedim dediğim gibi bir işe yaramıyor dönüştürme yapıyor ama bir winrar dosyasını açmıyor hata veriyor program kapanıyor.

Archonn

Archonn

Üye
ilk defa duydum deneyip buraya çalışıp çalışmadığını yazıcam.

Denedim dediğim gibi bir işe yaramıyor dönüştürme yapıyor ama bir winrar dosyasını açmıyor hata veriyor program kapanıyor.

Arşivin içindeki jar dosyasını dışarı çıkarmak istediyseniz hata verir java güvenlik duvarı izin vermediğinden dolayı.Herhangi bir uygulama ile jar dosyası üzerinde işlem yapamıyorsunuz bu sebepten s40'larda.

Onun dışında bilimum rar dosyasını açabiliyor uygulama ki internetteki sıkıştırılmış dosyaların birçoğu .rar uzantılı. Ve büyük boyutlu dosyalar haricinde sorun yaşamadım ben onlarda sorun olmasının sebebi de heap boyutundan dolayı..

cerana

Üye
Link olmuyo gardaşm

karizmadik

Üye
dosya yk ger

Üst Alt