s40 3gp mp4 player ..?

Sponsorlu Bağlantılar

darkmirror

darkmirror

Üye
    Konu Sahibi
s40 3gp mp4 player ..?
KdPlayer ve GlassPlayer gibi 3gp ve mp4 oynatan programlar mevcut sitede falan nu sorunu tam çözmüş kişi varsa bunu buradan paylaşsın istedim. kullanıcılar 6300 5300 vs gibi telefonlarda bu tür programlarla tam ekran video izlemek istiyo cok ugrasmama ragmen ben halen cözemedim.evet telefonların kendi playerlarıda cok güzel ama ekranda secenek ve geri yazılarını kaybetmek mumkun değil bu yuzden alternatıf uynatıcı programlara ihtiyac var eğer mevcutsa burada paylaşmayı öneriyorum

• Beğen
Tepkiler: selcukgg, haso60, yasarusta1969 ve 14 diğerleri

jatvalca

jatvalca

Üye
ben 6500s kullandığım zamanlarda video izlerken yıldız tuşuna bastığım zaman video tam ekran oluyordu.Belli bir süre içindede ekrandaki seçenekler ve geri yazısıda siliniyordu
birde video izlerken yıldız tışuna basarmısın arkadaşım belki olur.6300 - 6500 s40 v3 aynı yazılıma sahipler

darkmirror

darkmirror

Üye
    Konu Sahibi
tsk ederim ilgin için.yok ya kaybolmuyo sinir yazılar :) mp3çalarından cok memnunum ama mediaplayerda yazılar cıkmasa hiç öle program aramıycam :)

jatvalca

jatvalca

Üye
programla değil cihazınızın orjinal müzik çalarıyla video izlerken yıldıza basın olur belki

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
6300'da zaden tam ekran video izleyebiliyorsun.

darkmirror

darkmirror

Üye
    Konu Sahibi
muzikçalarda video izlenmio.evet 6300 ta tam ekran video izlenmio demiyorum,kendi videoplayerinda tam ekran izleniyo ama tam ekran izlerken ekrandaki duraklat ve geri yazılarını yok etmenin yolu yokmu bu varsa zaten baska bir video izleme programına gerek kalmaz

degerli43

degerli43

Üye
java uygulamalar bölümünde majiplayer var onla dene

KARTALP

Üye
iyi

mangoetj3

Üye
tşklr

apdall

Üye
majide nasıl tam ekran oluo

seress

Üye
tsklerrrrrrrrrrr

nlgzrgn77

nlgzrgn77

Üye
sadece telefona atarken çözünürlüğünü 176x144'e düşür(Video converter'lar ile yapılıyo)
Sonra da direk çalıştır.Yıldıza basınca da tam ekran oluyo.

superyorist

Üye
saol

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
arkadaşım temanı değiştir o zaman sorun gider bende de aynı sorun vardı meğerse tema dan kaynaklanıomuş.saçma gelebilir ama düzeldi yani:)

cihatgenc

cihatgenc

Üye
zatne tam ekran oluyoya kardes s40 tabanlı bir telefon yıldız tusuna bas

okeane3110c

okeane3110c

Üye

--------------- Ekleme ---------------

ilkerbektas

Üye
teşekkürler...........

capkin19