S4 vs S3 vs ip5

Sponsorlu Bağlantılar

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
S4 vs S3 vs ip5
Degerli maxicep üyeleri ben yeni telefon almayı düşünüyorum ancak aklıma takılan bazı sorular var.Ben telefonu en çok oyun oynamak için kullanacağım .Önceki telefonum Nokia oldıgu için oyun ve uygulama konusunda baya sıkıntı yaşadım Bu nedenle telefonda oyun çeşitliliğinin olması ve kasmadan çalıştırması önemli.Sizce S4 s3e göre 800 tl lik,bir farkı hak ediyor mu?iphone 5 ile s4un oyun performansı karşılaştırması yapılırsa sizce hangisi daha iyi?Teşekkürler :)

Türe

Türe

Üye
Sırf oyun ve uygulama içinse düşünmene gerek yok abi. iPhone 5 al keyfine bak. :good:

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
İphone 5 oyun ve uygulama açısından androide göre biraz daha iyi çünkü çoğu uygulama ilk olarak ios'a yazılıyor ve sonrada diğer sistemlere portlanıyor o yüzden bazı sıkıntılar çıkabiliyor sadece oyun ve uygulama ise iphone al derim :good:

fk555897

fk555897

Üye
Oyun bakımından iPhone 5 daha iyi.

LimePie

LimePie

Üye
iphone 5 almalısın.

beytullah6767

beytullah6767

Üye
galaxy s3

PriZm

PriZm

Üye
4" ekranda zevkli oynayabilirsen iPhone 5 al.

• Beğen
Tepkiler: killer53
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
ben olsam s4 alırım oyun atmak ve oynamak daha rahat

MrExpert

MrExpert

Üye

4inçte bence gayet iyi sayılır oyun konusunda ne çok büyük ne çok küçük Şahsen benim Hoşuma gitti.

Tvsiyeye gelirsek Oyun uygulama kopnusunda en iyi performansı alacağın cihaz iphone 5 :oke:

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
galaxy s4 al kardesim bir daha arkana bile bakmazsin galaxy s5 cikana kadar

PriZm

PriZm

Üye

4inçte bence gayet iyi sayılır oyun konusunda ne çok büyük ne çok küçük Şahsen benim Hoşuma gitti.

Tvsiyeye gelirsek Oyun uygulama kopnusunda en iyi performansı alacağın cihaz iphone 5 :oke:

Adama sormuştum ama :ehe

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
4 inç bence yeterli sanırım ip5 almam en mantıklısı olucak

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
iphone 5 almanı tavsiye etmem oyun konusunda nekadar akıcıda olsa nedense hoşuma gitmiyor ayrıca 4inchde ne onanabilirki en fazla temple run2 veya yarış oyunları yoksa fps oyunları çok zor küçğğcğk ekrana parmaklarını zor sığdırısın s4al rahatına bak s4 kullanan birisi olarak diyorum çok güzelbir cihaz

ismailozcn

ismailozcn

Üye
Bence s4. Bazı oyunlar ios a önce çıksada belli bir zaman sonra androide çıkıyor.S4 performans olarakda iyi 5 inç ekranda daha fazla zevk alırsın.

N. O. T. E. 2

Üye

:) ayrıca oyunların cogu ucretli android gibi bedava sitelerden indirme olasılığın yok alan kisinin baya bii zengin olması lazım. Bence dusunsene watsap dahi ucretli :D

MrExpert

MrExpert

Üye

:) ayrıca oyunların cogu ucretli android gibi bedava sitelerden indirme olasılığın yok alan kisinin baya bii zengin olması lazım. Bence dusunsene watsap dahi ucretli :D

Nekadarda yanlış biliyorsun veya atıyorsun. 25PPile jb bile yapmadan çok rahat indirilebiliniyor ayrıca siz androidde indirme yaparken çok fazla uğraşıyorsunuz yani oyunları indirirken yavaş hostinglerde hele bide premium yoksa uğraşıyorsunuz Ama 25pp ile bu dertte yok torrent mantığıyla sürekli hızlı whatsapp konusuna gelirsek whatshaap zaten 1$ yani bu parayı ödemek için zengin olmaya gerek yok.

- - - Eklendi - - -

:zzz:

O zaman bende kendi fikrimi belirtiyorum.5.5" ekranda oyun oynamak harika.

Senin Görüşün Saygı Duyarım Burası özgür ve açık bir platform isteyen isteği fikrini söyleyebilir.

farukbekl

farukbekl

Üye
Oyunu bırak. Rezillik çekmek istemiyorsan. İphpone 5 al. Oyun konusunda da hiç sıkıntı yaşamazsın...

N. O. T. E. 2

Üye

Nekadarda yanlış biliyorsun veya atıyorsun. 25PPile jb bile yapmadan çok rahat indirilebiliniyor ayrıca siz androidde indirme yaparken çok fazla uğraşıyorsunuz yani oyunları indirirken yavaş hostinglerde hele bide premium yoksa uğraşıyorsunuz Ama 25pp ile bu dertte yok torrent mantığıyla sürekli hızlı whatsapp konusuna gelirsek whatshaap zaten 1$ yani bu parayı ödemek için zengin olmaya gerek yok.

- - - Eklendi - - -

Senin Görüşün Saygı Duyarım Burası özgür ve açık bir platform isteyen isteği fikrini söyleyebilir.

Sakin ol .
Wtsapı almak isteyenler zengin diye bi kahde yok bn dger uyglmlri soyluyom jealibreaki biliyom bilmesem yazmam o yontemi yapmadan nasl indiriyorsun soylede arkadasa soyluyum oda indrsin tabi biliyorsn dostum androiddede blackmarket alpha diye brsey duysaydın boyle cahilce konusmazdın balckte hersey bedava oyun dosyalarinini oyun uzerinden cekiyorsun zaten ;)

Üst Alt