S4 root nasıl silerim

Sponsorlu Bağlantılar

od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi
S4 root nasıl silerim
Merhaba arkadaşlar ben pazar günü s4 almıştım. Bugün ise kingroot ile root atıyordum ama sonra farkettim ki root aslında telefonun garantisini götürüyormuş. Bende bunun üzerine root işlemi % 38'de iken Kingroottan çıkış yaptım ve kingrootu kaldırdım. Sonra ekrana güvenlikle ilgili bir soru çıktı bende yeniden başlatı seçtim telefon kapanıp açıldı sizce telefon rootlanmış mıdır? Phoneinfo ile bilgilere baktım ve root evet yazıyordu. Bu arada android sürümüm 4.4.2 eğer 5.0.1 güncellemesi yaparsam root varsa silinir mi. Hepsinin cevabını bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Dincer66

Üye
Merhaba arkadaşlar ben pazar günü s4 almıştım. Bugün ise kingroot ile root atıyordum ama sonra farkettim ki root aslında telefonun garantisini götürüyormuş. Bende bunun üzerine root işlemi % 38'de iken Kingroottan çıkış yaptım ve kingrootu kaldırdım. Sonra ekrana güvenlikle ilgili bir soru çıktı bende yeniden başlatı seçtim telefon kapanıp açıldı sizce telefon rootlanmış mıdır? Phoneinfo ile bilgilere baktım ve root evet yazıyordu. Bu arada android sürümüm 4.4.2 eğer 5.0.1 güncellemesi yaparsam root varsa silinir mi. Hepsinin cevabını bekliyorum şimdiden teşekkürler..
Cpu-z indirin orda bi yerde root info yazar ordan bakarsin ayrica android 5.0.1 e gecmeni kesinlikle onermem root silinmisse atilir orasi kolay benim size bir sorum olucakti 4.4.2 kullaniyorsaniz sistem hafizasi kac gb yer kapliyor oğrenebilirmiyim?

GT-I9505 ile uygulamasından gönderildi.

od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi
Sistem hafızası derken ?

od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi

GT-I9500 ile uygulamasından gönderildi.

Dincer66

Üye
Anladım hocam ayrica o onbelleklenen verilere basin tamama basin 600mb size gelecektir :)

Sent from my GT-I9505 using

od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bide bana lollipop güncellemesi gelmedi güncellemeleri kontrol ettiğimde cihaz yine güncellemeyi bulmuyor

Dincer66

Üye
Kardesim internetten s4 5.0.1 guncellemesini indiriyorsun bendeki almanya odinle yukseltebiliyorsun artik s4 e gelmez guncelleme pc ile gorcez isimizi :d

od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim verdigin bilgi için sence ben lollipopa güncelleme yapimmi [emoji5][emoji5]

Dincer66

Üye
Rica ederim kardeşim bence yap derim cunku gorsellik bakimindan 4.4.2 ye gore daha hoş insanin hoşuna gitmiyor değil [emoji23]

od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Kitkat ile arasında önemli bi fark var mı

Dincer66

Üye
Bende suan arasinda pek bi fark göremedim ama bende stabil bir şekilde calisiyor sıkıntı yok geçmeni tavsiye ederim yenilik bazen iyidir

od0007

od0007

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: Dincer66
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Türkiye 5.0.1 (GT-I9500) – Ağustos 2015

Yukarıdan telefonunuza rom dosyasını indirdiyseniz aşşağıdaki adımları takip ederek yazılım yükleme işlemine devam edebilirsiniz.
  • Odin programını bilgisayarınıza indirin
  • Daha sonra ilgili USB sürücülerini bilgisayarınıza yükleyin. ( bu işlemi bilgisayarınız, telefonu görmezse yaparsınız. Bilgisayar telefonu tanırsa gerek yok kurmanıza. )
  • Telefonunuzu kapalı konuma getirin
  • Ses Kısma + Menü (Home) + Power (Açma) ” tuşlarına aynı anda basın Download Mode açılacaktır. Ses açma tuşuna basarak devam edin.
  • İndirmiş olduğunuz ODİN programı açın ve telefonu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. Gerekli sürücüler yüklendikten sonra ODİN programı telefonunuzu tanıyacaktır.
  • Programda “Auto Restart ve Reset Time” kutucukları işaretli değilse işaretleyin, “AP”kutucuğunu işaretleyin ve “AP” butonuna tıklayarak sitemizden indirdiğiniz “.tar .md5″uzantılı rom dosyasını seçin.
  • Herşey hazır olduğunda ” Start “ butonuna basın ve işlemin bitmesini bekleyin

• Beğen
Tepkiler: od0007 ve Dincer66

Üst Alt