S4 mü Note 2 mi

Konu, 'Samsung Android Donanım' kısmında öncül tarafından paylaşıldı. Okunma: 2118 | Cevaplanma: 41

1. S4 mü Note 2 mi

Ben teşekkür ederim hocam pişman olmayacağınız bi telefon almanız dileğiyle sizde iyi geceler ;)

Yazan: serif55
    öncül bunu beğendi.
  2. s4'de grafik kalitesi daha fazla ama note 2 ve galaxy s3'de hiç fena değil daha önceden dediğim gibi bence kas kenidini s4 al ama baktın olmuyor note 2 güzel telefon

öncül bunu beğendi.

S4 mü Note 2 mi konusuna benzer içerikler

1. Telefon Tavsiyesi Note 2 mi S3 mü ? ( 10 Şubat 2013 | Cep Telefonları Genel )

yorumlarınızı bekliyorum :pc: nedenleriyle yazarsanız sevinirim.
  2. Telefon Tavsiyesi samsung s4 mü note 2 mi??? ( 16 Mart 2013 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar ilk android deneyimim olcak ve monteden ağzım yandı o yüzden yoğurdu üfleyerek yemek istiyorum:ehe aklımda s3 vardı ancak s4 çıkınca aklım oraya kaydı(çıkış fiyatının beklediğimin altında çıkmasından dolayı) ama aklımın diğer...
  3. Note 2 mi yoksa S4 mü? ( 14 Mayıs 2013 | Android Genel )

Merhabalar arkadaşlar . Yakında telefon değiştireceğim . Fakat Galaxy SIV ve Note II arasında kaldım. Sizce hangi seçimi yapmalıyım ? Şimdiden teşekkür ediyorum .
  4. Telefon Tavsiyesi Note 3 mü S5 mi S4 mü? ( 11 Mayıs 2014 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar bu konular önceden açıldı biliyorum. Fakat durumum biraz daha farklı, Almanya'dan alacağım telefonu. Türkiye'dekilerde exynos işlemci kullanılıyormuş herhalde 4g olmadığı için. Snapdragon daha performanslı diye düşünüyorum. Soruma...
  5. Tavsiye SAMSUNG S4 mü NOTE 2 mi? ( 1 Haziran 2014 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum şuan. fakat S4 ve Note 2 arasında kaldım ?
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 15:20:15