Faturalı S4 MİNİ TELEFON KAMPANYASI

Sponsorlu Bağlantılar

demirdersim

demirdersim

Üye
    Konu Sahibi
S4 MİNİ TELEFON KAMPANYASI
arkadaşlar kadıköyden vodofone noktasından 24 ay vadeli s4 mini aldım telefonun fiyatı 920 tl.kendi tarifem 35 tl+35telefon fiyatı anlaştık.husisi olarak sordum dedimki ben bu telefonun geriye kalan taksitlerini tek seferde ödesem olurmu?evet,olur dediler..peki dedim herhangi bir faiz ek ücret felan? hayır hayır neyse kalan onu ödersiniz dediler.kabul ettik aldık aradan 4 ay geçti kullandım tarifeyi değiştirmek istedim başka bir tarife önerdiler kabul ettim.şart olarak bu tarifeye geçmem için telefonun kalan borcunu kapatmam gerektiğini söylediler kabul ettim.işlemleri başlattılar dedilerki cayma bedelini kabul ediyormusunuz (bir an kıl oldum)ne cayma bedeli?cayma bedeli nedir ek bir şey mi ?hayır dediler sadece onay için ok dedim kabul ettim dediki 890 lira kalan borcunuzu kabul ediyormusunuz? 4*35=140 ödediğim telefon parası 920-140=780kalan borcum 780+35 tarifem 815 ödemem gereken para bunlar 890 dedi lanet olsun dedim içimden kabul ettim ,banabir sms geleceğini söylediler gelmeyince 10 dakıka sonra bir daha aradım halbukı işlem yapmamışlar tekrar yaptılar bende tekrar sordum mahsustan 920 dedi bu sefer kapatınca bir daha sordum 929 dedi(borsa gibi ilerliyor maşallah)dedim bana ayrıntısını söyle fatura cıkınca söyleyebilirim dedi .sinirlendim tamam lan dedim kapat faturamı kontorlu yap dedim neyse hemen kontorlu yaptı hattımı .velasımkelam fatura cıktı ardından aradım tabı acıklamaları 1 hafta surdu yok sisteme girmedi yok bilmem ne oldu en sonunca acıkladılar
780tel ücreti,tamam dedim yanına ekledi 87 lira cayma parası dedi ana avrat saydım içimden normalde telefon 920 değilmiş ben indirimli almışım taahhutu bozunca ödemek zorundaymışım (telefonu satanında.müşteri hizmerlerindeki karıyada sayıyorum )ee sonra 50 lira vergi dedi (ben 2 yıldır bu kadar vergi ödemedim)16 lira tarifemi aşmışımfelan derken 140 lira havadan geçirdiler
abi şimdi kontorlu kullnıyorum aynı tarifeyi 2 kat fazla internetle 25 tl ye kullanıyorum(yok taahhut ücreti,yok opsiyon ucreti,yok 1 sene söz verfelan yok )yarın başka bir tarifeye istediğim gibi rahatlıkla geÇERİM

NEYSE ARTIK ÇEVREMDEKİ HERKESE ANLATIYORUM,KAMPANYA BAŞLATIYORUM ALMA ALDIRTMA

Üst Alt