S4 mini cihaz ve se durumu özel-permissive

Sponsorlu Bağlantılar

inciscare

inciscare

Üye
    Konu Sahibi
S4 mini cihaz ve se durumu özel-permissive
Merhaba arkadaşlar s4 mini cihazimda cihaz durumu bölümünde özel yaziyor android için se bölümünde ise permissive yaziyor cihazim rootlu cihaza hic rom aatmadim birde yazilim güncellestirmelerini denetleyince "cihaziniz modifiye edildi.yazilim güncellemeleri mevcut degil" yazisi cikiyor bunlarin anlamini bana bilen bi arkadaş açıklayabilirmi cihaz durumunun özel olmasi ve se durumunun permissive olmasinin bi zarari olurmu yada bu kötü bi durummu birde acaba yazilim güncellemelerini alamaz miyim yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler.

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Telefonunuzu Kies'e bağlayın ülke koduna bakın THR yazıyorsa Türkiye romu kuracaksınız eğer yazmıyorsa hard format atın

inciscare

inciscare

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzu Kies'e bağlayın ülke koduna bakın THR yazıyorsa Türkiye romu kuracaksınız eğer yazmıyorsa hard format atın
Biraz daha açabilir misin hocam tam anladim sayilmaz biraz cahilim bu konularda

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Samsung'un sitesine girin Kies indirme bölümünde iki seçenek olucak 4.2.2 altı veya 4.3+ olması lazım android sürümünüz neyse ona göre indirin kurulum bitince telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın Kies telefonu görünce bilgiler verecek yazılım sürümü yazan yerde bir sürü kod olması lazım kodun sonunda parantez içinde kod yazar o kod romun hangi ülkeye ait olduğunu söyler eğer kod THR ise Türkiye romu kurmanız lazım eğer TR yazıyorsa hard format atın

inciscare

inciscare

Üye
    Konu Sahibi
Bunu yapinca degisen bisey olacak mı acaba?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Samsung arada bir böyle hatalar yapıyor benim arkadaşımda THR yazıyordu Türkiye romunu kurunca sıkıntı kalmamıştı

inciscare

inciscare

Üye
    Konu Sahibi
Samsung arada bir böyle hatalar yapıyor benim arkadaşımda THR yazıyordu Türkiye romunu kurunca sıkıntı kalmamıştı
Simdi baktim TUR yaziyo hard format aatmam gerek heralde hard format atinca telefonun rootu gidiyor mu

KırcalıHolding

Üye
Tel rootlu olduğı için özel yazıyor..tekrardan stock rom kurman lazım resmi yapman için.

Üst Alt