S4 iç camı kırıldı

Konu, 'Samsung Android Yazılım' kısmında LeanbLack tarafından paylaşıldı. Okunma: 3332 | Cevaplanma: 15

1. S4 iç camı kırıldı

S4 ümün iç camı kırıldı ortalama 1 metre yukselikden düşdü garanti kabul edermi ? etmezse ne kadar fiyat çıkarırlar acil yardım

Yazan: LeanbLack
  2. kullanıcı hatasi garanti kapsamına girmez

3. Kasko bu tip telefonlara şart...

4. ne kadar oderim bilgisi olan varmi

5. kardeşim geçmiş olsun. sana kesin fiyatı veriyim. 600 tl :(
    tekrar geçmiş olsun

6. Geçmiş Olsun Yazık Olmuş :(

7. eminmisin fiyattan

8. Dış cam olsa yine bir miktar şansın vardı telefonun garantisini bozmayı göze alarak çok büyük uğraşla değiştirirdin (cidden zor ama büyük para tasarrufu) 35 dolar gibi bir şey ancak, asıl önemli kısım amoled çatlamış ki kendileri çok pahalıdır.

9. 500-700 arası :( en kötü yer kırılmış

10. telefonun en pahalı kısmı kırılmış

11. Geçmiş olsun....

12. kardeşim en az 400 tl ödersin. s3te oldu aynısı 350 tl ödedim.... endişelenme. amoled kırılmış diyen arkadaşa da iki çift sözüm var: amoled bir ekran teknolojisidir...

13. o kadar para verip telefonu aldında sağlam bi koruma kılıfı almadınmı :alkis

14. s4 ve s3den soğutan tek şey oldu beni çok kolay kırılabilir ekrana sahip olması. Gerçek hayattada çok rastladım bu tip şeylere

15. 600 Den Aşağı Zor .. Geçmiş Olsun

16. Geçmiş Olsun Kardeşim...

S4 iç camı kırıldı konusuna benzer içerikler

1. s5620 Montemın Camı kırıldı...

Arkadaşlar yukarıda da belirttiğim gibi montemin camı kırıldı koruyucu cam ve ıc cam ıkısıde kırıldı ama telefonun dokunmatiğinde hiç bir sorun yok yaptırsam ne kadara çıkar ? Çunku telefonun suan pazar fıyatı 150...
  2. N8 ekran camı kırıldı :(

Arkadaşlar N8 im elimden yere yüzüstü düştü cam tuz buz oldu... Cam değişir mi yoksa komple kasa mı değişiyor ve istanbulda nerede yaptırabilirim. Garantisi de bitti...
  3. S3 camı kırıldı

Merhaba arkadaslar S3 telefonumun camini kirdim:( ama dokunmatigi calisiyor herhengi bi sorun yok Telpa 550 fiyat verdi :eek: bu telefonlarin ust cami ve dokunmatigi berabermis ikiside degisiyomus diye:( Bende biraz arastirdigimda cin mali yan...
  4. Tabletimin iç camı kırıldı (Lütfen Bakarmısınız?)

Probook prt760 kullanıcısıyım.Tabletin iç camı kırıldı ama yere düşmedi.Dokunmatiği çalışıyor yani kaydırma kilidini felan açabiliyorum.Tablet bana bedava gelmişdi :).Fazla bi masraf çıkmasa tableti yaptırmayı düşünüyorum.Ama pek bir bilgim yok...
  5. Lcd camı kırıldı yardım

arkadaslar bi gun 5800 imla taxi driver oynarken sinirlendim lcd cami catlattim ve simdi telefonun lcd ekrani ortadan ikiye ayrik dokunmatik calisiyor gun gectikce pixeller oluyor lcd ekran nerden temin ederimmm yardimm
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 7:25:58