s3mini en basit nasil rootlanir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abcderhan

Üye
    Konu Sahibi
s3mini en basit nasil rootlanir
s3mini yi alalı bir hafta oldu oyunlardan dolayi tel hafizasi doluyor oyun uygulama hafiza kartina tasimam lazim forumda z4 root u gördüm bununla telefonu rootlayabilen oldu mu ya da en basit şekilde nasil rootlarım

şimdiden teşekkürler

best1905

best1905

Üye
s3mini yi alalı bir hafta oldu oyunlardan dolayi tel hafizasi doluyor oyun uygulama hafiza kartina tasimam lazim forumda z4 root u gördüm bununla telefonu rootlayabilen oldu mu ya da en basit şekilde nasil rootlarım

şimdiden teşekkürler

Z4 le falan ugrasma root dosyasini indir odinle rootla

abcderhan

Üye
    Konu Sahibi
odin le yapmaktan birazcık urkuyorum

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
Arkadaslar bende root atacam dun aksam pc de yapayim dedim s3 mini ses kisma+home tusu+telefonun kapatma tusuna + birlikte bastim odin mode moduna getirdim usb kablosunu tele taktim bir uyari geldi pc nin ekranina usb driver yukle diyordu bende biraz ugrastim ama olmadi bu usb driver dosyasinu nasil bulacam yardim eder misiniz bana....

best1905

best1905

Üye
Arkadaslar bende root atacam dun aksam pc de yapayim dedim s3 mini ses kisma+home tusu+telefonun kapatma tusuna + birlikte bastim odin mode moduna getirdim usb kablosunu tele taktim bir uyari geldi pc nin ekranina usb driver yukle diyordu bende biraz ugrastim ama olmadi bu usb driver dosyasinu nasil bulacam yardim eder misiniz bana....

Kies yükle pc ye

abcderhan

Üye
    Konu Sahibi
telefonu root yapınca app2sd yi kullanabilir miyim

best1905

best1905

Üye
evet

ANIL

ANIL

Admin
Konu sahibi isteği üzerine :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt