S3 MİNİ TİTREŞİM

Sponsorlu Bağlantılar

murat2045

Üye
    Konu Sahibi
S3 MİNİ TİTREŞİM
Merhabalar arkadaşlar.
Ben s3 mini kullanıcısıyım. Telefonu ilk aldığımda orta tuşa basılı tuttuğumda kısa süreli titreşim oluşuyordu.Fakat şu anda olmuyor acaba bu sorunu yaşayan varmı ?

bilal72

bilal72

Üye
Bende s4 mini var aynı sıkıntı bende de geçerli

bilal72

bilal72

Üye
Kardeş çözümünü buldum

Bu uygulamayı indir ve aç hiçbir şey acilmayacaktr enebled diyecek açıldı anlamında tamamdr titreşim geri gelir.

veli-_-802

veli-_-802

Üye
S3 mini deki bu titreşim sıkıntısının %100 çözümü güç tasarrufu modudur. Ben formattan sonra ilk olarak güç tassarrufuna aldım husisi problem burdamı diye güç tasarrufuna alır almaz direk gidiyor titreşim. Tekrar geri getirmek için bildirim menüsünden güç tasarrufunu kapatın. Sonra ayarlardan güç tasarrufunu geri açın ve problem düzelecektir. Ben ve 2 arkadaşım dahil problemi bu şekilde giderdim ben. Deneyebilirsiniz..;)

bilal72

bilal72

Üye
S3 mini deki bu titreşim sıkıntısının %100 çözümü güç tasarrufu modudur. Ben formattan sonra ilk olarak güç tassarrufuna aldım husisi problem burdamı diye güç tasarrufuna alır almaz direk gidiyor titreşim. Tekrar geri getirmek için bildirim menüsünden güç tasarrufunu kapatın. Sonra ayarlardan güç tasarrufunu geri açın ve problem düzelecektir. Ben ve 2 arkadaşım dahil problemi bu şekilde giderdim ben. Deneyebilirsiniz..;)
Hocam haklısın ama verdiğim program dediklerinin kısa yolu:D

bilal72

bilal72

Üye
Tamam hocam kızma senin gibi olsun :D

• Beğen
Tepkiler: veli-_-802
veli-_-802

veli-_-802

Üye
:)

• Beğen