S3 mini spot ? ne kadardır?

Sponsorlu Bağlantılar

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini spot ? ne kadardır?
S3 MİNİ SPOT TELEFON ALACAĞIM BAKIN REPLİKA DEMİYORUM !!! BİDE SPOTLAR GARANTİSİZ VE YURT DIŞINDAN GELME OLUYOR DEĞİLMİ ?

Şimdiden Çok Teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

Fenomenon

Fenomenon

Üye
neden s3 mini almak istiyorsun. s3 mini yerine aynı fiyata çok daha iyi bir telefon alabilirsin.

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
neden s3 mini almak istiyorsun. s3 mini yerine aynı fiyata çok daha iyi bir telefon alabilirsin.

Bayağı araştırdım telefonu çok hoşuma gitti ve bütçe'de 500 tl olunca. başka telefon düşünmüyorum.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
moto g veya gmd al çok daha iyi. performans olarak çok farkediyor. hatta 450 liralık zenfone 4 bile s3 miniden daha iyidir.

çaminci

çaminci

Üye
Sıfırı da o fiyat civari neden spot alacaksin ki

• Beğen
Tepkiler: heathrow
byAndroid

byAndroid

Üye
Evet spot yurt disindan gelme ve garantisiz oluyor cunku bende oyle almistin telefonu 200-300 lira ucuza aliyorsun telefonu ama sadece samsunglarda var digerleri olmuyormus 500 lirayada bence windows phone bak

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
Evet spot yurt disindan gelme ve garantisiz oluyor cunku bende oyle almistin telefonu 200-300 lira ucuza aliyorsun telefonu ama sadece samsunglarda var digerleri olmuyormus 500 lirayada bence windows phone bak

Önerileriniz için teşekkürler. s3 mini ye kararlıyım sağolun :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Fenomenon

Fenomenon

Üye
s3 mini'de neden bu kadar ısrar ettiğini anlamıyorum. s3 minin hiçbir artık özelliği olmayan bir telefon. 2 sene öncesine göre donanım olarak iyi ama şuan için donanımı düşük. daha kötüsü güncelleme desteği bitti ve telefona custom rom atmadığın taktirde çok kasacaktır.
450 liralık zenfone 4 her yönüyle s3 mini'den daha üstün ve biraz daha para verip moto g veya gmd almak çok daha mantıklı.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid ve çaminci

tottiasd

Üye
S3 mini kullanicisiyim kanser oldum resmen xperia z2 için para biriktiriyorum

byAndroid

byAndroid

Üye
s3 mini'de neden bu kadar ısrar ettiğini anlamıyorum. s3 minin hiçbir artık özelliği olmayan bir telefon. 2 sene öncesine göre donanım olarak iyi ama şuan için donanımı düşük. daha kötüsü güncelleme desteği bitti ve telefona custom rom atmadığın taktirde çok kasacaktır.
450 liralık zenfone 4 her yönüyle s3 mini'den daha üstün ve biraz daha para verip moto g veya gmd almak çok daha mantıklı.
Arkadas hakli bu konuda zenfone 4 oneririm cunku bugunde 4.4 guncellmeme destegi geldi tadindan yenmez

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
Bakın anlıyorum arkadaşlar donanım olarak günümüzde s3 mini kötü. ben note 3 den s3 mini ye geçiş yapmak üzereyim 1 yıl kullandım note 3ü fakat ekran çok büyük cebe sığmıyor ekran patladı yaptırdım masraflı oldu tabii. s3 mini ihtiyaçlarımı karşılar benim samsung almaya karar verdim ve samsung cihazlarda s3 mini,trend plus vs.. gibi seçeneklerim var. e bütçe belli. lg falan istemiyorum. :D

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
heathrow

heathrow

Üye
Bakın anlıyorum arkadaşlar donanım olarak günümüzde s3 mini kötü. ben note 3 den s3 mini ye geçiş yapmak üzereyim 1 yıl kullandım note 3ü fakat ekran çok büyük cebe sığmıyor ekran patladı yaptırdım masraflı oldu tabii. s3 mini ihtiyaçlarımı karşılar benim samsung almaya karar verdim ve samsung cihazlarda s3 mini,trend plus vs.. gibi seçeneklerim var. e bütçe belli. lg falan istemiyorum. :D
Arada çok fiyat farkı varsa spot al. Aksi durumda yurtiçi cihaz öneririm.

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
Arada çok fiyat farkı varsa spot al. Aksi durumda yurtiçi cihaz öneririm.

Sağolun bende öyle düşünmüştüm...Para biriktirip s4 mini hayali kuruyordum. ancak beklemek istemiyorum. 1 gb ram iyi değil mi?

heathrow

heathrow

Üye
Sağolun bende öyle düşünmüştüm...Para biriktirip s4 mini hayali kuruyordum. ancak beklemek istemiyorum. 1 gb ram iyi değil mi?
Karşılaştırmak açısından S3'te de 1GB ram var. Uygulamaları açar. Uzun vadede oyun konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
Karşılaştırmak açısından S3'te de 1GB ram var. Uygulamaları açar. Uzun vadede oyun konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.

Oyun konusu ; Fifa 15 veya psp emulator de sıkıntı yaşarmıyım?

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: heathrow

ErenMSC

Üye
Az daha zorlasan spot S3 bile alabilirdin :)

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
spot almadım :D